Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.01. 2021
Dnes má svátek Zora
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Váš Prima receptář 25.9. 2016

25. 09. 2016 | Televizní tipy
Vaše chvíle pohody po nedělním poledni! Po týdnu se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým. Jak seřezat před zimou ibišky a kde se jim nejlépe daří, poradí zahradník Petr Beran. Zkrátit a přesadit dovnitř je před zimou potřeba i muškáty.

Z přebytečného ovoce nemusíte dělat jenom kompot, ale můžete si z něj nechat vypálit vlastní alkohol. Domácí 3D tiskárny u nás nejsou ještě moc rozšířené, ale jsou užitečnými pomocníky do domácnosti.
Vyrobí třeba klín za dveře nebo chybějící hmoždinku. Do prázdných truhlíků po muškátech můžete udělat podzimní aranžmá z odolnějších rostlin, například z vřesů a netřesků.

Váš Prima receptář 25.9. 2016S tématem pěstování jiřin vás seznámí Zdeněk Kiesenbauer z dendrologické zahrady. V listárně poradí pan Václav Větvička, co dělat s houbou na slivoni, a ukáže takzvanou štětku, často mylně považovanou za bodlák.

V závěru dílu se budeme věnovat chovu želv. Dozvíte se mimo jiné, že pro děti jsou vhodnější ty suchozemské, protože méně koušou. VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Váš Prima receptář můžete sledovat opět
v neděli 25.9. 2016 ve 12.25 na Primě


Zdroj, foto: Prima

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Váš Prima receptář 25.9. 2016:

Váš Prima receptář 25.9. 2016
Váš Prima receptář 25.9. 2016
Váš Prima receptář 25.9. 2016
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !