Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Kdy se letos slaví Den otců 2024?Kdy se letos slaví Den otců 2024? Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 28.05. 2024
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Velká módní show Jiřiny Tauchmanové podpoří výzkum léčby rakoviny

19. 10. 2010 | Ze společnosti

V pražském Hudebním divadle Karlín se v úterý dne 19. 10. 2010 uskuteční velká módní show přední české návrhářky Jiřiny Tauchmanové. Přehlídka je pořádána pro nadaci Rakovina věc veřejná – nadaci pro výzkum rakoviny. Výtěžek z přehlídky bude poukázán na konto nadace RVV a použit na výzkum léčby rakoviny.


Každý člověk bez rozdílu si přeje, aby se podařilo objevit lék, který by dokázal vyléčit jakoukoli formu rakoviny. Nemoci, která vzbuzuje respekt, strach a často bývá spojena s pocitem beznaděje. Výzkumem protinádorových léčiv se za podpory nadace RVV intenzivně zabývá Laboratoř experimentální medicíny při Fakultní nemocnici Olomouc.


Velká módní show Jiřiny Tauchmanové


vladka-erbovaDne 19. 10. 2010 se od 19 hod v Hudebním divadle Karlín za účasti sponzorů a mnoha známých a vážených osob z našeho společenského života bude konat velká módní show návrhářky Jiřiny Tauchmanové. Výtěžek z akce pomůže při výzkumu léčby rakoviny.


Lidí, kteří jsou ochotni přispět svým úsilím či financemi na velice prospěšnou věc, je mnoho. Patří mezi ně i naše přední návrhářka Jiřina Tauchmanová, která navrhuje krásné a originální oblečení pro ženy i muže, přičemž klade důraz na individuální přístup ke svým klientům.


Diváci budou mít možnost prohlédnout si nejnovější modely z dílny Jiřiny Tauchmanové – připravena je kolekce casual pro dámy, se širokým výběrem dámských košil a halenek, kabátků, bundiček, to vše doplněno originálními zdobnými prvky, dále malé i velké večerní, od střízlivějších modelů pro méně odvážné, až po velké společenské róby zdobené štrasem, korálky, flitry či ruční krajkou. V premiéře bude představena exkluzivní kolekce pánských košil, počínaje košilemi pro office, přes společenské, až po luxusní svatební modely.


Jedná se vůbec o první kolekci pánských košil z dílny Jiřiny Tauchmanové. Při této slavnostní události samozřejmě nemůže chybět kolekce svatebních šatů, diváci se mohou těšit na jednoduchou klasiku s propracovanými detaily, až po honosné kreace, to vše navíc doplněno originální kolekcí bižuterie, kterou pro tuto příležitost Jiřina Tauchmanová sama navrhla.  


kolekceMezi modelkami, jež budou promenovat na předváděcím mole, nebude chybět ani Vlaďka Erbová, která je patronkou nadace RVV. V roli moderátorů se představí Jan Musil a Tereza Kostková, mezi dalšími účinkujícími pak budou členové souboru Divadla Karlín, kteří se představí v ukázkách z muzikálů Hudebního divadla Karlín.


Nadace Rakovina věc veřejná – nadace pro výzkum rakoviny děkuje všem svým sponzorům, kteří se jejím prostřednictvím podílejí na výzkumu protinádorových léčiv. 


Módní show se uskuteční 19. 10. 2010 od 19 hod v Hudebním divadle Karlín


Zdroj: Jiřina Tauchmanová
Foto: Vratko Barcik
Foto skupinové: ZEFYR.BIZ

Vendi V.
ChytráŽena.czTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
dobrý nápad,,,Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles