Kdo jiný než Láďa Hruška! Pobaví, poradí, sežene, vyzkouší, vymyslí, předvede, ušetří, uvaří… Přijede k vám na zahradu, do dílny i do kuchyně! Triky, rady, vychytávky, ale i nejcennější rodinné recepty přímo z vašich domovů.
Vychytávka tohoto týdne podle Ládi Hrušky bude stojan na sušené květiny ze staré trubky. Láďa následně zajede ke Kladnu za divačkou Růženou, která vyrobila svým kočičím mazlíčkům hrad ze starých prken. Navštíví i Lenku z Frýdku-Místku, aby od ní získal recept na vynikající kynuté buchty se sladkým hlávkovým zelím podle místního receptu. S cvičitelkou Hankou Kynychovou Láďa ukáže, jak se u televize protáhnout pomocí obyčejné deky.
V dílně Láďa vykouzlí pojízdné posezení ze starých automobilových ráfků do garáže nebo dílny. Nezapomene ukázat nejlepší výpěstky a výrobky diváků v Poště pro Láďu. Zamíří za divačkou Zdenou, která vyrábí originální podzimní dekorace z jablek a dalších přírodnin. A samozřejmě dojde i na Láďův recept na vychytané kuřecí rizoto z jednoho pekáčku.
Hrajte s námi SUDOKU online !
Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026
Jiří Lábus v komedii Milion
Květina Vánoc - Vánoční hvězda











