Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 20.09. 2019
Dnes má svátek Oleg
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Evropa

Výlet za papežem Janem Pavlem II.

Výlet za papežem Janem Pavlem II.
6. 09. 2019 Evropa
Papež Jan Pavel II., vlastním jménem Karol Wojtyla, se narodil 18. 5. 1920 ve Wadowicích v Polsku. V roce 1978 se stal papežem. Jako svatý otec hrál významnou roli ve světové politice a má podíl na  …více»

Petrohrad - nejvýznamnější památky

Petrohrad - nejvýznamnější památky
30. 08. 2019 Evropa
Na prohlídku města a okolí jsme měli tři dny. Některé pamětihodnosti jsou připomínkou slavných, ale i tragických událostí, které Petrohrad a jeho obyvatelé zažili. Mezi nejvýznamnější památky z tohoto  …více»

Hledáte neotřelou destinaci ideální pro prodloužený víkend nebo podzimní prázdniny s dětmi?

Hledáte neotřelou destinaci ideální pro prodloužený víkend nebo podzimní prázdniny s dětmi?
29. 08. 2019 Evropa
Zajímavým tipem je určitě lázeňské město Hevíz v Maďarsku, jedna z TOP 20 nejlepších evropských destinací, která je ideální nejen k odpočinku a relaxaci, ale také k plavání, jízdě na kolech, pěší  …více»

Ostrov Rhodos nezklame

Ostrov Rhodos nezklame
25. 08. 2019 Evropa
Ostrov Rhodos je dlouhý 78 km, široký do 30 km a svou rozlohou je největším z dvanácti Dodekanéských ostrovů. Název Rhodos pochází ze slova ródos, tedy růže. Ve znaku má ale květinu spíše podobnou  …více»

Petrohrad 2019

Petrohrad 2019
24. 08. 2019 Evropa
Na naší cestě Pobaltím jsme nemohli vynechat ruský Petrohrad. Hranici s Estonskem jsme překročili v městě Narva. Po asi 40 minutách jsme byli odbaveni na obou stranách hranice. Na ruské straně to bylo  …více»
 

Vzpomínka na osud židovské komunity

Vzpomínka na osud židovské komunity
21. 08. 2019 Evropa
Čtrvť Podgórze byla kdysi centrální částí samostatného města Podgórze. Součástí Krakowa se stala v roce 1915. Dnes se řadí k významné historické části města spojené s životem židovské komunity  …více»

Tallinn - metropole Estonska

Tallinn - metropole Estonska
14. 08. 2019 Evropa
V červenci jsme s přáteli navštívili pobaltské republiky a jejich hlavní města. O Rize tady už jeden článek byl, proto bych vám napsala o naší návštěvě Tallinnu, metropole Estonska. Tallinn se svými  …více»

Procházka židovským Krakowem

Procházka židovským Krakowem
13. 08. 2019 Evropa
Kazimierz byla tradiční židovská čtvrť. Od města ji dělily hradby a rameno řeky Visly. Během druhé světové války bylo toto židovské centrum zcela zničeno. Za dob komunistického režimu to byla velmi  …více»

Zakopané, perla poských Tater

Zakopané, perla poských Tater
8. 08. 2019 Evropa
V průběhu června jsme navštívili polské městečko Zakopané. Jedná se o největší turistické a rekreační středisko polské strany Tater a zároveň nejvýše položené město v Polsku. Ubytováni jsme byli  …více»

Procházka po Starém městě - historickém Krakowu

Procházka po Starém městě - historickém Krakowu
3. 08. 2019 Evropa
Krakow leží v Polsku na řece Visle, první zmínka o městě pochází z roku 966. Historie je hodně bohatá a rozsáhlá. Krakow je považován za hlavní město polské kultury, celoročně se zde pohybuje velké  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !