Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 22.07. 2018
Dnes má svátek Magdaléna
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Evropa

Rajecké Teplice - slovenské lázeňské městečko zasazené do malebné přírody

Rajecké Teplice -  slovenské lázeňské městečko zasazené do malebné přírody
21. 07. 2018 Evropa
Rajecké Teplice leží nedaleko Žiliny v Rajecké dolině, uprostřed Malé Fatry. Údolí je ze západní strany tvořeno Strážovskou vrchovinou s nejvyšším vrchem Strážov, z východní strany ji ohraničuje  …více»

Albánie – na co nás láká tato krásná země?

Albánie – na co nás láká tato krásná země?
17. 07. 2018 Evropa
Středomořský stát v jihovýchodní Evropě zůstává při výběru dovolenkové destinace často ve stínu populárního Řecka. Je to velká škoda! Turistům přináší sympatické ceny, zajímavou historii a rozmanitou  …více»

Neziderské jezero

Neziderské jezero
10. 07. 2018 Evropa
Neziderské jezero (německy Neusiedler See a maďarsky Fertö-tó) je jediné stepní jezero v Evropě ležící převážně v rakouském Burgenlandu na pomezí Rakouska a Maďarska. Jezero od severu na jih je dlouhé  …více»

Výlet za malou mořskou vílou

Výlet za malou mořskou vílou
5. 07. 2018 Evropa
Dánsko leží v severní Evropě a je nejmenší ze severských zemí. Rozkládá se na Jutském poloostrově a na téměř 450 ostrovech, zhruba 80 jich je celoročně obývaných. Dánské podnebí je oceánské s kontinen  …více»

Prázdniny jsou tu. Známe skvělé místo ke koupání i odpočinku!

Prázdniny jsou tu. Známe skvělé místo ke koupání i odpočinku!
29. 06. 2018 Evropa
Hurá, je to tu. Školáci už doslova odpočítávají posledních pár hodin ve školních lavicích a vám končí alespoň na chvíli ten každodenní kolotoč. Už víte, kam letos vyrazíte na dovolenou nebo jste vše  …více»
 

5 nejlepších letovisek na ostrově Kos

5 nejlepších letovisek na ostrově Kos
22. 06. 2018 Evropa
Na ostrově Kos se nachází množství letovisek a tak je někdy složité, na první pohled vybrat to, které by splňovalo představy. Vybrala jsem pro vás 5 letovisek, která jsem navštívila. Dohromady splňují  …více»

S dálniční známkou za památkami Slovinska

S dálniční známkou za památkami Slovinska
12. 06. 2018 Evropa
Slovinsko je země, kterou většina lidí ještě stále jen profrčí nejkratší možnou trasou, hlavně ať už jsou na jihu, někde u moře v Chorvatsku, Albánii či dokonce v Řecku. A to i přesto, že má Slovinsko  …více»

Rozdělené nebe nad Berlínem

Rozdělené nebe nad Berlínem
26. 05. 2018 Evropa
Miluji to město. Ošklivé za deštivých podzimních dní, s jeho zimami bez sněhu, jen s ledovým větrem ženoucím se na město přes severní roviny a meklenburská jezera od šedivého, studeného Baltu. Město  …více»

Vybírali jsme nejkrásnější dovolenou. Kam letos vyrazíme?

Vybírali jsme nejkrásnější dovolenou. Kam letos vyrazíme?
25. 05. 2018 Evropa
Stejně jako tisíce dalších cestovatelů, kteří se celou zimu těší na to, až v létě vyrazí na slunné pláže, tak i my řešíme zásadní otázku: kde si svou dovolenou nejvíc užijeme? Kde nebude příliš draho  …více»

Malta – ostrov mimo čas a prostor

Malta – ostrov mimo čas a prostor
25. 05. 2018 Evropa
Neber slovo boží nadarmo… říkávali možná i vám vaše babičky. Ale ve spojení s Maltou nelze říci nic jiného, než že je vskutku „boží“. V tom původním i moderním slova významu. Podle legendy tam v roce  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !