Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 27.07. 2017
Dnes má svátek Věroslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Evropa

Zámek Achillion - sídlo císařovny Sissi

Zámek Achillion - sídlo císařovny Sissi
23. 07. 2017 Evropa
Když jsme byli letos na ostrově Korfu, nezapomněli jsme navštívit zámek Achillion, kam se jezdí podívat každý rok spousta turistů. Zámek v nás zanechal hodně krásných zážitků. Něco o tomto skvostu  …více»

Korsika, malý kontinent, který se nedá dokonale poznat ani za 100 let

Korsika, malý kontinent, který se nedá dokonale poznat ani za 100 let
16. 07. 2017 Evropa
Hledáte přírodní unikáty, nejdramatičtější a nejpozoruhodnější místa Evropy nebo impozantní styl architektury? Pak je ostrov Korsika, vzdálený 170 km od jihu Francie a 80 km od Itálie, tím pravým  …více»

Návštěva Národního parku Plitvická jezera

Návštěva Národního parku Plitvická jezera
4. 07. 2017 Evropa
Národní park Plitvická jezera je asi nejznámějším a nejkrásnějším parkem v Chorvatsku v jižní Dalmácii. Vyhlášen byl v roce 1949 a od roku 1979 je zapsán na Seznamu světového přírodního dědictví  …více»

Olbernhau a skanzen Saigerhütte

Olbernhau a skanzen Saigerhütte
29. 06. 2017 Evropa
Tentokrát jsme se vydali do Krušných hor a německého příhraničí. Vybrali jsme si městečko Olbernhau. Olbernhau je město v zemském okrese Erzgebirgs (Krušné hory) v Sasku. Tzv. „město sedmi údolí“ je  …více»

Trenčínský hrad

Trenčínský hrad
29. 06. 2017 Evropa
Když jsme jeli zase po dlouhé době na Slovensko, zvažovali jsme, kam se podíváme letos. Napadl nás Trenčín a cíl byl jasný. Bude to Trenčínský hrad. Je to opravdu velkolepý a rozsáhlý goticko  …více»
 

Skočdopuska z Říma

Skočdopuska z Říma
24. 06. 2017 Evropa
Tohle nezní zrovna jako reprezentativní jídlo, ale člověk se nesmí nechat hned na první pohled zmást. Jedná se totiž o Saltimbocca alla Romana, pocházející původně z Brescie, ale v současné době je  …více»

Medvědí soutěska

Medvědí soutěska
18. 06. 2017 Evropa
Medvědí soutěska se nachází v Rakousku ve spolkové zemi Štýrsko. Štýrsko je druhou největší spolkovou zemí Rakouska. Velká část jeho území je pokryta nádhernou horskou krajinou, s mnoha údolími a  …více»

Návštěva Paříže - města na Seině

Návštěva Paříže - města na Seině
17. 06. 2017 Evropa
Paříž je považována za nejslavnější město západní Evropy. Je to turistická velmoc, má dokonalé služby pro návštěvníky. Po celém městě se můžete pohybovat buď pěšky, metrem nebo autobusem. Je zde  …více»

Procházka zámeckým parkem ve Versailles

Procházka zámeckým parkem ve Versailles
15. 06. 2017 Evropa
Zámek Versailles se nachází asi dvacet kilometrů od Paříže. Spolu se zámeckými zahradami a zámky Malý a Velky Trianon je to památka světové proslulosti. Z původního loveckého zámečku postaveného  …více»

Zažijte Španělsko na talíři

Zažijte Španělsko na talíři
4. 06. 2017 Evropa
Španělská gastronomie je pestrá jak svou barvou a vůní, tak i surovinami. Za tuto rozmanitost může historický vývoj (vliv arabské, africké – maurské a americké kuchyně) i rozlehlost země, která čítá  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !