Soutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCISoutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCI Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 17.01. 2017
Dnes má svátek Drahoslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Evropa

Okouzlení historickým srdcem Dijonu

Okouzlení historickým srdcem Dijonu
12. 01. 2017 Evropa
Je pravdou, že právě slavná hořčice z Dijonu přinesla krásnému burgundskému městu asi největší povědomí po celém světě, a přitom důvodů, proč Dijon navštívit, je mnohem více než jen ochutnávka hořčice  …více»

Zoo Opole

Zoo Opole
8. 01. 2017 Evropa
Zoo Opole je pěkná zoologická zahrada v Polsku. Je vzdálená asi 100 km od Ostravy a cesta (bydlíme kousek od Ostravy) nám zabrala zhruba dvě hodiny. Po příjezdu do města Opole je třeba si pořádně  …více»

Výlet do Istanbulu no. 2

Výlet do Istanbulu no. 2
30. 12. 2016 Evropa
V Istanbulu jsem byla letos již jednou, ale nedalo mi to a v říjnu jsem se tam podívala znovu na pár dní. Vzhledem k tomu, že to ještě bylo krásně teplo, tak jsem s sebou nemusela tahat tolik oblečení  …více»

Dvoudenní výlet do Veliko Tarnova (Bulharsko)

Dvoudenní výlet do Veliko Tarnova (Bulharsko)
27. 12. 2016 Evropa
V říjnu jsem vyrazila na měsíční stáž do Bulharska a vzhledem k tomu, že škola nebyla tak časově náročná, mohla jsem i cestovat a jezdit na výlety. Vyrazila jsem na delší výlet do Veliko Tarnova, což  …více»

Návštěva města Poreč

Návštěva města Poreč
18. 12. 2016 Evropa
Město Poreč je jedním z největších měst na Istrijském poloostrově. Naleznete ho částečně na poloostrově mezi zátokou Lima a údolím řeky Mirna. Poreč je velmi oblíbeným turistickým cílem s bohatou  …více»
 

Do Nice k moři i na lyže

Do Nice k moři i na lyže
5. 12. 2016 Evropa
Modrá barva moře doplněná o bílé vrcholky hor. To není paradox, ale město Nice, jehož hory dosahují výšky až 3 000 metrů nad mořem! Ne každý ví, že tato oblíbená letní dovolenková destinace je rájem  …více»

Víno z Portugalska má šmrnc

Víno z Portugalska má šmrnc
1. 12. 2016 Evropa
Většině lidí se při slovním spojení víno a Portugalsko vybaví portské víno. Málokdo už ale ví, že portské víno tvoří asi pouze pětinu produkce. Portugalsko patří mezi nejvýznamnější producenty vína na  …více»

Budapešť láká do secesních lázní i na divoké noční jízdy v termálech!

Budapešť láká do secesních lázní i na divoké noční jízdy v termálech!
20. 11. 2016 Evropa
Budapešť je termálním rájem protkaným 118 prameny. Je zde na 15 veřejných termálních lázní, kde se můžete vykoupat ve „vlažné vodě“ dosahující pouze 21 °C, nebo naopak ve „vařící lázni“ se 76 °C.  …více»

Velký přehled, kam se letos v Evropě vydat na vánoční trhy

Velký přehled, kam se letos v Evropě vydat na vánoční trhy
18. 11. 2016 Evropa
Ano, mnohé vánoční trhy začínají v evropských metropolích už v půlce listopadu. A kam se vydat? Poradit by vám mohl tento seznam toho nejlepšího, co se v Evropě o adventu děje.  …více»

Navštivte skvosty italského lyžování

Navštivte skvosty italského lyžování
8. 11. 2016 Evropa
Každoročně do zimních Alp míří na půl milionu Čechů. Ačkoliv u nás teprve začíná podzim, přípravy na zimní sezonu v alpských střediscích jsou v plném proudu. Nechte se inspirovat nejoblíbenějšími  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !