5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout  	Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017 Jarní prázdniny 2017 - termínyJarní prázdniny 2017 - termíny
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 26.02. 2017
Dnes má svátek Dorota
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Evropa

Načerpejte temperament ve slunném Španělsku

Načerpejte temperament ve slunném Španělsku
21. 02. 2017 Evropa
Španělsko patří mezi nejoblíbenější destinace na letní dovolené u moře. Krásné písčité pláže, příjemné letní teploty, historická města a ostrovy, které zvou na svoji žhavou atmosféru a nekončící  …více»

Nice v únoru láká na jeden z největších karnevalů světa

Nice v únoru láká na jeden z největších karnevalů světa
6. 02. 2017 Evropa
Chcete konečně zažít atmosféru pořádně divokého karnevalu? Vydejte se na Francouzskou riviéru, kde se od 11. do 26. února 2017 koná jedna z největších karnevalových oslav na světě. Miliony návštěvníků  …více»

Výlet na Velký Javor

Výlet na Velký Javor
2. 02. 2017 Evropa
Když jsme se rozloučili s Velkým Javorským jezerem, okamžitě jsme začali plánovat další výlet. Rozhodli jsme se využít Kartičky hosta a jet zdarma autobusem k Velkému Javoru /německy Grosser Arber/  …více»

Zregenerujte tělo i mysl na jihotyrolském venkově

Zregenerujte tělo i mysl na jihotyrolském venkově
31. 01. 2017 Evropa
Hledáte ideální místo pro odpočinek po náročném pracovním období, místo pro romantickou oslavu svatého Valentýna, či si prostě chcete jen odpočinout daleko od všeho a všech? Takové najdete v italských  …více»

10 nejlepších akcí v Evropě roku 2017

10 nejlepších akcí v Evropě roku 2017
25. 01. 2017 Evropa
Rok 2017 se ponese ve znamení velkolepých akcí. Nebudou chybět hudební a kulturní festivaly, honosné karnevaly, sportovní utkání i módní show. Berlín: Chcete být u největší filmové akce roku? Vydejte  …více»
 

Okouzlení historickým srdcem Dijonu

Okouzlení historickým srdcem Dijonu
12. 01. 2017 Evropa
Je pravdou, že právě slavná hořčice z Dijonu přinesla krásnému burgundskému městu asi největší povědomí po celém světě, a přitom důvodů, proč Dijon navštívit, je mnohem více než jen ochutnávka hořčice  …více»

Zoo Opole

Zoo Opole
8. 01. 2017 Evropa
Zoo Opole je pěkná zoologická zahrada v Polsku. Je vzdálená asi 100 km od Ostravy a cesta (bydlíme kousek od Ostravy) nám zabrala zhruba dvě hodiny. Po příjezdu do města Opole je třeba si pořádně  …více»

Výlet do Istanbulu no. 2

Výlet do Istanbulu no. 2
30. 12. 2016 Evropa
V Istanbulu jsem byla letos již jednou, ale nedalo mi to a v říjnu jsem se tam podívala znovu na pár dní. Vzhledem k tomu, že to ještě bylo krásně teplo, tak jsem s sebou nemusela tahat tolik oblečení  …více»

Dvoudenní výlet do Veliko Tarnova (Bulharsko)

Dvoudenní výlet do Veliko Tarnova (Bulharsko)
27. 12. 2016 Evropa
V říjnu jsem vyrazila na měsíční stáž do Bulharska a vzhledem k tomu, že škola nebyla tak časově náročná, mohla jsem i cestovat a jezdit na výlety. Vyrazila jsem na delší výlet do Veliko Tarnova, což  …více»

Návštěva města Poreč

Návštěva města Poreč
18. 12. 2016 Evropa
Město Poreč je jedním z největších měst na Istrijském poloostrově. Naleznete ho částečně na poloostrově mezi zátokou Lima a údolím řeky Mirna. Poreč je velmi oblíbeným turistickým cílem s bohatou  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !