Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 25.07. 2017
Dnes má svátek Jakub
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cykloturistika

Jízda na kole v zákonech

Jízda na kole v zákonech
10. 06. 2017 Cykloturistika
Ať už chceme chránit své zdraví nebo jen peněženku od pokut, měli bychom mít v povědomí, ještě než sedneme na kolo, čím se na silnici řídit.  …více»

Poznejte Dolní Rakousko na kole

Poznejte Dolní Rakousko na kole
9. 06. 2017 Cykloturistika
V Dolním Rakousku si budou cyklisté připadat jako v ráji. Více než 4200 kilometrů tras různými terény potěší vášnivé sportovce i rodiny s dětmi. Pro letošní rok je navíc otevřena krásná přes 100  …více»

Náměšť na Hané

Náměšť na Hané
29. 05. 2017 Cykloturistika
Pokud zamíříte na zámek v Náměšti na Hané, rozhodně tak udělejte za krásného počasí, protože je toho na tomto místě ke shlédnutí mnohem více. Do obce jsme přijeli autem od Drahanovic a zanechali jsem  …více»

5 tipů jak bezpečně převážet kolo

5 tipů jak bezpečně převážet kolo
27. 03. 2017 Cykloturistika
Chystáte se na cestu či výlet a rádi byste si sebou vzali i své kolo? Poradíme vám, jak ho zabalit a převážet, abyste ho v pořádku dopravili do cíle své cesty. Správně ho zabalte. Přeprava kola  …více»

Cyklistika s nemluvňaty

Cyklistika s nemluvňaty
31. 07. 2016 Cykloturistika
Dnes již můžete vyrazit na kole s celou rodinou bez věkového omezení. Dovolená na kole je díky správnému vybavení vhodná i pro kojence a batolata. Pro ty nejmenší pořiďte přívěsný vozík za kolo  …více»
 

Evropou na kole - Známe nejzajímavější cyklotrasy!

Evropou na kole - Známe nejzajímavější cyklotrasy!
15. 06. 2016 Cykloturistika
Evropa žije cyklistikou a je škoda nechat kolo doma! A kam se vydat? Co byste řekli na historický okruh kolem Vídně nebo Mnichova, dramatickou projížďku podél Berlínské zdi, na kouzelnou Labskou  …více»

Dolní Rakousko je rájem pro cyklisty

Dolní Rakousko je rájem pro cyklisty
27. 05. 2016 Cykloturistika
V Dolním Rakousku jsou cykloturisté vítáni! A to nejen na značkách před restauracemi, které pro ně poskytují vhodné zázemí, ale především na více než 4 000 kilometrech tras, jež ročně přilákají  …více»

6 rad, jak připravit kolo na sezonu

6 rad, jak připravit kolo na sezonu
9. 05. 2016 Cykloturistika
Pokud už kolo svých snů máte, nezapomeňte ho pečlivě připravit, aby čas strávený v sedle nakonec nepřinesl více nepříjemností než radostí. Pokud váš stroj nevykazuje závažnější závady, které by  …více»

Jak připravit kolo na zimní spánek

Jak připravit kolo na zimní spánek
6. 11. 2015 Cykloturistika
Mnoho cyklistů nechává své kolo servisovat před sezónou, nebo v případě, že se něco porouchá. Stejně důležitý je ale také posezónní servis a správný způsob uložení kola k „zimnímu spánku“. Čas pro  …více»

Muzeum železné opony ve Valticích

Muzeum železné opony ve Valticích
10. 09. 2015 Cykloturistika
Některé věci jsou návykové, například jižní Morava. A tak, když se uprostřed prázdnin najde pár dní volna, kam jinam bychom zamířili. Na Třeboňsko, na Šumavu, na Vysočinu...všechna ta dobře známá  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !