Jak a proč posilovat svaly pánevního dnaJak a proč posilovat svaly pánevního dna Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.05. 2017
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cykloturistika

5 tipů jak bezpečně převážet kolo

5 tipů jak bezpečně převážet kolo
27. 03. 2017 Cykloturistika
Chystáte se na cestu či výlet a rádi byste si sebou vzali i své kolo? Poradíme vám, jak ho zabalit a převážet, abyste ho v pořádku dopravili do cíle své cesty. Správně ho zabalte. Přeprava kola  …více»

Cyklistika s nemluvňaty

Cyklistika s nemluvňaty
31. 07. 2016 Cykloturistika
Dnes již můžete vyrazit na kole s celou rodinou bez věkového omezení. Dovolená na kole je díky správnému vybavení vhodná i pro kojence a batolata. Pro ty nejmenší pořiďte přívěsný vozík za kolo  …více»

Evropou na kole - Známe nejzajímavější cyklotrasy!

Evropou na kole - Známe nejzajímavější cyklotrasy!
15. 06. 2016 Cykloturistika
Evropa žije cyklistikou a je škoda nechat kolo doma! A kam se vydat? Co byste řekli na historický okruh kolem Vídně nebo Mnichova, dramatickou projížďku podél Berlínské zdi, na kouzelnou Labskou  …více»

Dolní Rakousko je rájem pro cyklisty

Dolní Rakousko je rájem pro cyklisty
27. 05. 2016 Cykloturistika
V Dolním Rakousku jsou cykloturisté vítáni! A to nejen na značkách před restauracemi, které pro ně poskytují vhodné zázemí, ale především na více než 4 000 kilometrech tras, jež ročně přilákají  …více»

6 rad, jak připravit kolo na sezonu

6 rad, jak připravit kolo na sezonu
9. 05. 2016 Cykloturistika
Pokud už kolo svých snů máte, nezapomeňte ho pečlivě připravit, aby čas strávený v sedle nakonec nepřinesl více nepříjemností než radostí. Pokud váš stroj nevykazuje závažnější závady, které by  …více»
 

Jak připravit kolo na zimní spánek

Jak připravit kolo na zimní spánek
6. 11. 2015 Cykloturistika
Mnoho cyklistů nechává své kolo servisovat před sezónou, nebo v případě, že se něco porouchá. Stejně důležitý je ale také posezónní servis a správný způsob uložení kola k „zimnímu spánku“. Čas pro  …více»

Muzeum železné opony ve Valticích

Muzeum železné opony ve Valticích
10. 09. 2015 Cykloturistika
Některé věci jsou návykové, například jižní Morava. A tak, když se uprostřed prázdnin najde pár dní volna, kam jinam bychom zamířili. Na Třeboňsko, na Šumavu, na Vysočinu...všechna ta dobře známá  …více»

Evropou na kole: po stopách hippies a hipsterů

Evropou na kole: po stopách hippies a hipsterů
10. 08. 2015 Cykloturistika
Hippies přivedli do měst barvu a zábavu. Hipsteři zase styl a mládí. Poznejte, které zdi v Berlíně jsou plátny sprejerů, kde se v Amsterdamu setkáte s vyznavači tanečního stylu break dance, kterou  …více»

Na kolech za hrady a zámky na romantickém Rýnu

Na kolech za hrady a zámky na romantickém Rýnu
3. 08. 2015 Cykloturistika
Jen málokterá oblast Starého kontinentu se může pochlubit takovou koncentrací hradů a zámků, jako právě Střední Porýní, táhnoucí se podél majestátní řeky mezi městy Bonn a Bingen. Jako turistická  …více»

Jaké oblečení je ideální na cyklistiku?

Jaké oblečení je ideální na cyklistiku?
17. 06. 2015 Cykloturistika
Venku se rapidně oteplilo a doslova jarní počasí láká k tomu vytáhnout z garáže či sklepa kolo a jet se projet někam do přírody. Než se však vydáte na samotnou projížďku, tak se ujistěte, že máte  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !