Soutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCISoutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCI Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 17.01. 2017
Dnes má svátek Drahoslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše tipy

Bulharské hory

Bulharské hory
15. 01. 2017 Vaše tipy
Letos jsme se s partou přátel vydali na netradiční dovolenou do Bulharska. Netradiční proto, že většina lidí jezdí do Bulharska k moři, ale naším cílem byly hory. Putování jsme začali v hlavním městě  …více»

10 nejžádanějších nabídek ubytování přes Airbnb v Evropě

10 nejžádanějších nabídek ubytování přes Airbnb v Evropě
3. 01. 2017 Vaše tipy
Sníte o letní dovolené v Evropě, která ale bude mít v sobě nádech dobrodružství? Chcete nasát pravou atmosféru místa, kde se chystáte odpočinout a nasbírat nevšední zážitky? S Airbnb nebudete pouhým  …více»

Kam za lyžováním, wellness i skvělým jídlem? Do Velkých Karlovic

Kam za lyžováním, wellness i skvělým jídlem? Do Velkých Karlovic
2. 01. 2017 Vaše tipy
Zima je konečně tady. Každý milovník zimních radovánek už jistě plánuje, kam letos vyrazit na hory. Máme pro vás tip na místo, kde si užijete nejen lyžování a běžky, ale také luxusní relaxaci  …více»

Thajsko pro gastronauty a foodies

Thajsko pro gastronauty a foodies
3. 12. 2016 Vaše tipy
Patříte k těm, kteří tráví dovolenou převážně poleháváním na pláži či obíháním památek anebo k těm, kteří se vždy rádi seznámí i s místními pochoutkami a kuchyní? Pokud se hrdě hlásíte k těm druhým  …více»

Retro v muzeu

Retro v muzeu
19. 11. 2016 Vaše tipy
Pokud zrovna nevíte, kam vyrazit v podzimním nečase, doporučuji výstavu Retro, kterou pořádá Národní muzeum. Možná si i Vy rádi zavzpomínáte na módu, techniku, hračky... Uvidíte, že móda není  …více»
 

Výlet na festival růží do Kazanlaku

Výlet na festival růží do Kazanlaku
10. 09. 2016 Vaše tipy
Bulharsko je známé jakožto velmoc růží, to je velmi rozšířené a věřím, že to většina z vás již věděla. V městě Kazanlaku se proto každoročně koná několikadenní festival růží. Na festival jsme vyrazily  …více»

Výlet na hory v Bulharsku – Bansko

Výlet na hory v Bulharsku – Bansko
3. 09. 2016 Vaše tipy
V květnu jsme ještě s dvěma kamarády domluvili, že vyrazíme na výlet na hory do Bulharska. Jeden kamarád nám to ale odřekl, takže jsme zbyli jen 2 nakonec. Nasedli jsme do rychlíku směrem na Sofii,  …více»

Osada Nižbor

Osada Nižbor
19. 07. 2016 Vaše tipy
V údolí řeky Berounky, asi 7 km severovýchodně od Berouna, leží osada Nižbor. Líbilo se zde již Keltům, o mnoho století později byl na vedlejším ostrohu vybudován hrad, dalším historicky významným  …více»

10 nejkrásnějších pláží světa pro cestovatele

10 nejkrásnějších pláží světa pro cestovatele
14. 07. 2016 Vaše tipy
Nejkrásnější pláže nabízejí dechberoucí scenérie s tyrkysovou vodou, ostrými útesy, krásným kamením nebo třeba bílým pískem. Tady je deset tipů na nejkrásnější pláže. Některé jsou velké, jiné malé,  …více»

Pozvánka do Dětenic

Pozvánka do Dětenic
18. 06. 2016 Vaše tipy
V únoru jsem jako dárek dostala od dětí a manžela výlet na zámek do Dětenic. Chtěla bych se s vámi podělit o svůj zážitek z této cesty, kterou jsem s rodinou absolvovala v květnu a zároveň Vás  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !