Soutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCISoutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCI Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 17.01. 2017
Dnes má svátek Drahoslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česká republika

Procházka Petřínem

Procházka Petřínem
17. 01. 2017 Česká republika
Petřín je velmi vyhledávaným místem jak turistů, tak místních lidí. Vrch Petřín najdete téměř v centru Prahy, je vysoký 327 metrů. Je odsud krásný výhled na Malou Stranu, Hradčany, Staré Město. Celý  …více»

Olšanské hřbitovy

Olšanské hřbitovy
13. 01. 2017 Česká republika
Procházet se po hřbitově může být pro někoho nezvyklé. Já při svých procházkách uličkami Prahy občas na hřbitov zamířím. Na podzim jsem se znovu prošla Olšanskými hřbitovy, kde nalézám velké množství  …více»

Nový rok na Zámku v Děčíně ve vážném i zábavném duchu

Nový rok na Zámku v Děčíně ve vážném i zábavném duchu
11. 01. 2017 Česká republika
Lednový program na zámku se ponese v poněkud vážnějším duchu. Je tematicky zaměřený na připomenutí Mezinárodního dne památky obětí holocaustu, který si celý svět připomíná 27. ledna. Tento den byl  …více»

Modrá

Modrá
10. 01. 2017 Česká republika
K Uherskému Hradišti jezdíme za sestrou často, přesto mi dlouho trvalo, než jsem zaregistrovala obec Modrá. Tato malebná obec rozhodně nepatří k těm, co jimi jen projdete, ale naopak se zde rádi  …více»

Dům gobelínů v Jindřichově Hradci

Dům gobelínů v Jindřichově Hradci
9. 01. 2017 Česká republika
Jindřichův Hradec je městem s bohatou historií a mnoha památkami. Zdejší hrad a zámek se svou rozlohou řadí na třetí místo v republice (hned za Pražský hrad a Český Krumlov), zajímavostí je vodní mlýn  …více»
 

Zvonice Chrámu svatého Mikuláše v Praze

Zvonice Chrámu svatého Mikuláše v Praze
7. 01. 2017 Česká republika
Barokní chrám svatého Mikuláše je díky své monumentalitě a náročnému architektonickému zpracování považován za umělecky nejvýznamnější stavbu v Praze. Chrám byl postaven v průběhu osmnáctého století  …více»

Prohlídka Jeruzalémské synagogy v Praze

Prohlídka Jeruzalémské synagogy v Praze
17. 12. 2016 Česká republika
Jeruzalemská synagoga byla postavena v letech 1905 – 1906 podle návrhu vídeňského architekta Wilhelma Stiassnyho. Stavba byla vybudována na náklady Spolku pro vybudování nového chrámu stavitelem  …více»

Krkonoše - Z Černé hory po Zvonkové cestě do Jánských lázní

Krkonoše - Z Černé hory po Zvonkové cestě do Jánských lázní
16. 12. 2016 Česká republika
KRKONOŠE jsou jedny z našich nejkrásnějších hor, alespoň podle mne. Připomínají skutečné velehory, jsou v nich vysoké kopce i strmé srázy, kde se zapotíte, jako v Alpách nebo jiných vysokých horách. R  …více»

Zahrada Černínského paláce

Zahrada Černínského paláce
16. 12. 2016 Česká republika
Černínská zahrada, jak je z názvu patrné, je součástí Černínského paláce na Loretánském náměstí. Zahrada má samostatný vstup naproti Loretě. Od roku 2011 je zahrada v letní sezóně, tj. od začátku  …více»

Želiv - výlet k narozeninám

Želiv - výlet k narozeninám
15. 12. 2016 Česká republika
Kamarádka má kulatiny a již dlouho mluvila o tom, že chce jet do Želiva. Tak jsme se rozhodly, že vyrazíme. Nicméně spojení z Jihlavy (i když je to kousek) je trochu problematické.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !