Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Dětský den 2017 - kam vyrazit na akce a soutěže pro dětiDětský den 2017 - kam vyrazit na akce a soutěže pro děti
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.05. 2017
Dnes má svátek Filip
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česká republika

Mosty odnikud nikam

Mosty odnikud nikam
26. 05. 2017 Česká republika
Při putování naší zemí se setkáváme se širokou škálou památek, přírodních krás a zajímavostí. V posledních letech mě stále více lákají méně známé technické a industriální stavby s neobvyklou historií  …více»

Procházka Trojskou zámeckou zahradou

Procházka Trojskou zámeckou zahradou
25. 05. 2017 Česká republika
Trojská zámecká zahrada se rozkládá kolem Trojského zámku a je to určitě jedna z nejkrásnějších pražských zahrad. Zámeckou zahradu navštěvuji každý rok, většinou ve spojení s návštěvou Zoologické  …více»

Dovolená pro romantiky s wellness a jógou? Vyrazte do Beskyd

Dovolená pro romantiky s wellness a jógou? Vyrazte do Beskyd
24. 05. 2017 Česká republika
Chystáte se na dovolenou ve dvou a chcete si dopřát pořádnou porci romantiky a hýčkání? Objevte místo k tomu jako stvořené: Velké Karlovice. Tato půvabná horská obec zasazená do přírody Beskyd je  …více»

Předjaří na Pražském hradě

Předjaří na Pražském hradě
23. 05. 2017 Česká republika
Již pátým rokem se konala výstava Předjaří na Pražském hradě v Empírovém skleníku v Královské zahradě. Zahrada byla založena v roce 1534 na přání Ferdinanda I. Přes Jelení příkop byla krytým mostem  …více»

FARMA-PARK BLANÍK u Vlašimi

FARMA-PARK BLANÍK u Vlašimi
17. 05. 2017 Česká republika
Součástí Farmy Blaník je Farma-park, neboli „Podblanický ráj dětí a zábavy“. Je nejoblíbenějším areálem svého druhu u nás. Ve Farma-parku najdete také výběhy všech domácích zvířat a kromě klasických  …více»
 

Nechte se okouzlit jarní Prahou

Nechte se okouzlit jarní Prahou
15. 05. 2017 Česká republika
Jen málokteré roční období má takové kouzlo, jako právě jaro. Toto období je přímo stvořené pro návštěvu Prahy, která jindy bývá přeplněná turisty. Během celodenní procházky se dají krásně stihnout  …více»

Jeseníky

Jeseníky
14. 05. 2017 Česká republika
Jeseníkům se někdy říká Horský ráj, ale je to drsný kraj. Jsou to hory a místa s historickými, kulturními, ale především přírodními poklady, jsou Chráněnou krajinnou oblastí Jeseník, s nejvyšším bodem  …více»

Pozvání Senátu Parlamentu ČR jsem přijala

Pozvání Senátu Parlamentu ČR jsem přijala
13. 05. 2017 Česká republika
Senát PČR pořádal při příležitosti státního svátku 8. května Den otevřených dveří. Pozvání jsem přijala a navštívila: areál Valdštejnského paláce, historické prostory Valdštejnského paláce, Trčkovskou  …více»

Osek a Rýzmburk

Osek a Rýzmburk
13. 05. 2017 Česká republika
Město Osek leží v Krušných horách asi 100 km od Prahy, nedaleko německých hranic. Říká se mu též město mnichů a horníků. V jeho okolí se kdysi těžil cín a stříbro. Dnes je to klidné a tiché město  …více»

Svatý Antoníček

Svatý Antoníček
9. 05. 2017 Česká republika
Jsou místa, která Vás nabíjí energií, která povznášejí Vaši duši navzdory všem fyzikálním zákonům. Místa, která milujete, kam se vracíte a čerpáte sílu pro dny příští. Několikrát do roka zajíždím  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !