Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 30.11. 2020
Dnes má svátek Ondřej
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česká republika

Vrchlabí - vstupní brána Krkonoš

Vrchlabí - vstupní brána Krkonoš
28. 11. 2020 Česká republika
Město Vrchlabí leží v severní části Královéhradeckého kraje. Jeho výhodná poloha ve střední části Krkonoš z něho udělala centrum cestovního ruchu. Vrchlabí je výchozím místem pro turistiku  …více»

Naučná stezka mezi pražskými částmi Vinoř a Satalice

Naučná stezka mezi pražskými částmi Vinoř a Satalice
27. 11. 2020 Česká republika
Naučná stezka Vinořský park – Satalická bažantnice je přibližně 3,5 km dlouhá a má 9 zastávek. Trasa stezky je označena žlutou turistickou značkou.  …více»

Horní Blatná - srdce západního Krušnohoří

Horní Blatná - srdce západního Krušnohoří
20. 11. 2020 Česká republika
Minule jsem slíbila věnovat více pozornosti městečku Horní Blatná, ležícím v srdci západní části Krušných hor. Je zde výrazně klidněji než třeba na Klínovci či Božím Daru a zvláště pro pěší turisty  …více»

Návštěva Ještědu

Návštěva Ještědu
18. 11. 2020 Česká republika
Ještěd je dominantou severních Čech a symbol města Liberec. Je to nejvyšší vrchol Ještědsko – kozákovského hřbetu (1014 metrů nad mořem). Na vrchol Ještědu vede lanovka z Horního Hanychova, městské  …více»

Jilemnice - kolébka českého lyžování

Jilemnice - kolébka českého lyžování
14. 11. 2020 Česká republika
Město Jilemnice se nachází v západním kopcovitém podhůří Krkonoš. Vznik je datován do čtrnáctého století. Dařilo se zde průmyslu plátenickému a sklářství. Len se tu zpracovával po domácku  …více»
 

Montánní krajina Krušnohoří

Montánní krajina Krušnohoří
11. 11. 2020 Česká republika
Jako světové dědictví se označují nejrůznější kulturní a přírodní památky po celém světě, které byly pro svou unikátnost vybrány organizací UNESCO a přijaty na tzv. „seznam světového dědictví“  …více»

Krušnohořím za Raplem

Krušnohořím za Raplem
5. 11. 2020 Česká republika
Možná to znáte. Máte oblíbený kriminální seriál, není dokonalý, ale máte ho oblíbený z určitého důvodu. Třeba proto, že se natáčel v místech, kam často jezdíte a která máte rádi, a tak tolerujete  …více»

Rozhledna Pajndl na Tisovském vrchu

Rozhledna Pajndl na Tisovském vrchu
4. 11. 2020 Česká republika
Česko je právem nazýváno rájem rozhleden, však se počítají na stovky. Turista putující krajinou ocení každý pěkný výhled, a je dobře, že po éře unifikovaných ocelových telekomunikačních věží přišla  …více»

Školní botanická zahrada v Malešicích

Školní botanická zahrada v Malešicích
2. 11. 2020 Česká republika
Školní botanická zahrada v Malešicích je odloučené pracoviště Střední odborné školy Jarov a slouží k výuce odborné praxe a odborného výcviku zahradnických oborů. V zahradě současně probíhá i odborný  …více»

Nízký zámek Plumlov

Nízký zámek Plumlov
1. 11. 2020 Česká republika
Nedávno jsme psali o historii hradu Plumlov, který se dnes nachází v podobě zříceniny, ale zmínili jsme tam, že Vás může překvapit zámek, který dosud stojí opodál. Tímto navazujeme na předchozí  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !