Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.04. 2019
Dnes má svátek Evženie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česká republika

Zelená brána - dominanta Pardubic

Zelená brána - dominanta Pardubic
21. 04. 2019 Česká republika
Město Pardubice se rozvíjelo kolem roku 1491, kdy toto panství koupil Vilém z Pernštejna a připojil ho ke svému kunětickohorskému panství. A hned potom začal se stavbou opevnění a přestavbou města  …více»

Strážnice

Strážnice
18. 04. 2019 Česká republika
Strážnice leží v jihovýchodním cípu Moravy přibližně 20 km od Hodonína. Severního okraje města se dotýkají meandry řeky Moravy, do které se tu vlévá ještě říčka Velička a souběžně vede Baťův kanál.  …více»

Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec
13. 04. 2019 Česká republika
Tentokrát bych se ráda podívala do Jindřichova Hradce. Toto město jsme navštívili mám dojem dvakrát. Je to moc hezké, malebné město na řece Nežárce a u rybníků Malý a Velký Vajgar. Největším lákadlem  …více»

Západní Čechy – tipy na výlety

Západní Čechy – tipy na výlety
12. 04. 2019 Česká republika
Pokud se budete toulat v našich krásných, přírodou i památkami obdařených západních Čechách, nejsou tu jen velké a známé lázně – Mariánské, Jáchymov, Karlovy Vary, Františkovy Lázně, ale například  …více»

Velikonoční rejdění a hledání vajíček v Šiklově Mlýně

Velikonoční rejdění a hledání vajíček v Šiklově Mlýně
6. 04. 2019 Česká republika
Westernový areál Šiklův mlýn vás srdečně zve na jarní velikonočí pobyt, rejdění a hledávní vajíček v největším přírodním areálu v ČR, ve Zvoli nad Pernštejnem na Vysočině.  …více»
 

Návštěva kostela Panny Marie Vítězné a Pražského jezulátka

Návštěva kostela Panny Marie Vítězné a Pražského jezulátka
6. 04. 2019 Česká republika
Kostel Panny Marie Vítězné na Malé Straně je také nazýván U Pražského Jezulátka. Kostel byl postaven v letech 1611-1613 jako pozdně renesanční luteránský kostel. Po bitvě na Bílé hoře byl předán Řádu  …více»

Kladská - místo klidu a odpočinku

Kladská - místo klidu a odpočinku
3. 04. 2019 Česká republika
Poslední dny jsem dávala do alba fotky z Kladské, a napadlo mne, že možná nevíte, kde se Kladská nachází a co to vlastně je. Osada Kladská se nachází nedaleko od Mariánských Lázní a pro mne znamená to  …více»

Jízda králů

Jízda králů
14. 03. 2019 Česká republika
Slovácký region je známý zachováváním tradic a nejrůznějších slavností. To přitahuje do oblasti také spoustu návštěvníků. Jízda králů je pradávná tradice, ale dnes se udržuje jen v několika málo  …více»

V sobotu Úterý

V sobotu Úterý
9. 03. 2019 Česká republika
Úterý má za sebou historii, ve které nechyběly požáry, povodně, období strádání a nedostatku. Po II. světové válce byla většina zdejších německých obyvatel odsunuta a město se tak téměř vylidnilo.  …více»

Krásná barokní kaple ve Smiřicích

Krásná barokní kaple ve Smiřicích
8. 03. 2019 Česká republika
Město Smiřice leží zhruba deset kilometrů severovýchodně od Hradce Králové při horním toku řeky Labe. První písemné zmínky pocházejí ze čtrnáctého století kolem roku 1361. Rod Elišky ze Smiřic byl  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !