Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Léto - čas jahodLéto - čas jahod Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.06. 2019
Dnes má svátek Leoš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česká republika

Za Dědkem a Bábou do Žihle

Za Dědkem a Bábou do Žihle
19. 06. 2019 Česká republika
Dnes se vydáme za Dědkem a Bábou do Žihle. I když to tak může na první pohled vypadat, nepůjde o návštěvu příbuzenstva, ale o nenáročnou vycházku do lesů, které jsou rájem kamenů, šutráků, viklanů  …více»

Kostel duchů v Lukové

Kostel duchů v Lukové
17. 06. 2019 Česká republika
Když v roce 2012 vytvořil student Jakub Hadrava v rámci své bakalářské práce na Fakultě designu a umění ZČU v Plzni neobvyklou instalaci soch ve zchátralém kostele v Lukové, okamžitě mě jeho myšlenka  …více»

Město Stříbro

Město Stříbro
15. 06. 2019 Česká republika
Město Stříbro leží v západních Čechách nad údolím řeky Mže. Hornická osada zde vznikla ve 12. století a, jak současný název města napovídá, těžily se zde stříbrné rudy. Nejen hornictví, ale  …více»

Bistro Kapara se opět představuje v rámci food marketu Manifesto

Bistro Kapara se opět představuje v rámci food marketu Manifesto
11. 06. 2019 Česká republika
Bistro Kapara se letos opět představuje v rámci jedinečného pražského pop up marketu Manifesto. Specializuje na „jídlo ulice“ známé ze zemí východního Středomoří a Blízkého východu. Objevíte zde všech  …více»

Nejlepší terasa v Praze opět otevřena!

Nejlepší terasa v Praze opět otevřena!
10. 06. 2019 Česká republika
Mama Shelter Praha není jen hotel s velkou postelí, nadrozměrnou televizí a vysokorychlostním bezplatným Wi-Fi připojením, ale také skvělé místo k jídlu, pití, tanci, večírkům a oslavám. Máme radost  …více»
 

Pohled z věže Novoměstské radnice

Pohled z věže Novoměstské radnice
2. 06. 2019 Česká republika
Gotická Novoměstská radnice byla postavena za vlády Karla IV. Tvoří ji několik budov, výstavba probíhala etapovitě. Radniční věž je na jihovýchodním nároží na rohu ulice Vodičkova a Karlovo náměstí  …více»

Vyrazte v létě do Beskyd, objevte ráj odpočinku v Resortu Valachy

Vyrazte v létě do Beskyd, objevte ráj odpočinku v Resortu Valachy
29. 05. 2019 Česká republika
Prázdniny se blíží, nejvyšší čas začít plánovat letní dovolenou! Často netušíme, že řadu úžasných míst, která stojí za objevování, máme doslova „za rohem“. Jedním z nich jsou Velké Karlovice  …více»

Návštěva v První republice

Návštěva v První republice
18. 05. 2019 Česká republika
Výstava v Tančícím domě „Třináct komnat První republiky“ přibližuje atmosféru doby mezi dvěma světovými válkami. Ve třinácti tematických okruzích jsme se seznámili s životem lidí v letech 1918-1938  …více»

Dolní Morava otevře nejdelší bobovou dráhu v Česku

Dolní Morava otevře nejdelší bobovou dráhu v Česku
10. 05. 2019 Česká republika
Přestože si návštěvníci tradičně spojují hory se zimou a sněhem, také letní sezóna má na Dolní Moravě dlouhodobě co nabídnout. Po vydařené zimní sezóně přesáhne objem letošních investic do letních  …více»

Jarní wellness detox v Mariánských Lázních

Jarní wellness detox v Mariánských Lázních
9. 05. 2019 Česká republika
Jsou krátké, jsou efektivní, posilují ducha i tělo, jsou odpočinkové, a přesto nabíjející. Řeč je o wellness pobytech, které se v posledních letech těší stále velké oblibě. Toužíte po jarním detoxu?  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !