Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?  Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.04. 2017
Dnes má svátek Vojtěch
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česká republika

Mikulov jarní

Mikulov jarní
21. 04. 2017 Česká republika
První jarní víkend se opravdu vydařil: sotva jsem v sobotu oči otevřela, věděla jsem, že jaro je zase tady. Mezi žaluziemi se prodíraly ostré paprsky probouzejícího se jarního dne a moje první myšlen  …více»

Cestou na hrad Loket

Cestou na hrad Loket
20. 04. 2017 Česká republika
Při putování kolem západočeského města s dominantním královským hradem, usazeným na skále nad řekou Ohří, se mi opakovaně dere na mysl veršík: „Cestou na hrad Loket, odřel jsem si loket...“  …více»

FARMA BLANÍK u Vlašimi aneb Podblanický ráj dětí a zábavy

FARMA BLANÍK u Vlašimi aneb Podblanický ráj dětí a zábavy
19. 04. 2017 Česká republika
Farma Blaník je nejúspěšnější a patrně i nejoblíbenější areál svého druhu u nás. Je orientovaná především na rodiny s dětmi, které tu mají mnoho zábavných atrakcí a určitě se nebudou nudit. Ve farmě  …více»

Husitské muzeum v Táboře - Kdož sú boží bojovníci, uvidíte v expozici!

Husitské muzeum v Táboře - Kdož sú boží bojovníci, uvidíte v expozici!
17. 04. 2017 Česká republika
Historii mám ráda z mnoha důvodů. Mj. pro hledání a nacházení souvislostí, možnosti nahlížet na minulost z různých úhlů pohledu, proto, že dává prostor úvahám a zamyšlením nad tím, jaké události  …více»

Úštěk

Úštěk
15. 04. 2017 Česká republika
Úštěk je město uprostřed krajiny severních Čech, leží asi 70 kilometrů severozápadně od Prahy, mezi Litoměřicemi a Českou Lípou. My jsme se v tomto městě zastavili cestou na Kokořínsko. Já jsem někde  …více»
 

Sladký výlet do jihočeského Tábora

Sladký výlet do jihočeského Tábora
30. 03. 2017 Česká republika
Většina z nás si čas od času dá nějakou tu čokoládu, a pokud ji nejíte na kila, určitě neškodí. Že nemusí být jen konzumním zbožím, poskytujícím potěšení pro naše chuťové pohárky, jsme se zajeli  …více»

Zámek Jemniště

Zámek Jemniště
23. 03. 2017 Česká republika
V září loňského roku jsme navštívili s Klubem seniorů zámek Jemniště poblíž Benešova u Prahy. Autobus nás dovezl na parkoviště, které bylo vybudované přímo u zámku. Prošli jsme vkusně upraveným  …více»

Babiččino údolí žije

Babiččino údolí žije
15. 03. 2017 Česká republika
Babiččino údolí je poměrně známé turistické místo ve východních Čechách. Jistě všichni nebo velká většina z nás zná román Babička od Boženy Němcové. Právě zde se odehrává. I přesto, že tu autorka neži  …více»

Kam za gurmánským zážitkem? Vyrazte do Beskyd

Kam za gurmánským zážitkem? Vyrazte do Beskyd
14. 03. 2017 Česká republika
Přemýšlíte, kam vyrazit za dobrým jídlem a kde byste zároveň mohli gurmánský zážitek spojit s relaxací či pobytem v krásné přírodě? Nenechejte si ujít pestrý gurmánský kalendář akcí, který na letošní  …více»

Přivítejte jaro s wellness a jógou v Beskydech

Přivítejte jaro s wellness a jógou v Beskydech
27. 02. 2017 Česká republika
Jarní čas je ideální příležitostí načerpat novou energii z probouzející se přírody, dopřát restart svému tělu i duši a začít se opět věnovat zdravému životnímu stylu. Pokud přemýšlíte, kam zajet z  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !