Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Kdy končí zimní čas a začíná letní čas v roce 2017?Kdy končí zimní čas a začíná letní čas v roce 2017? Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017  Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi
o 300 skvělých výher
do začátku zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 26.03. 2017
Dnes má svátek Emanuel
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česká republika

Zámek Jemniště

Zámek Jemniště
23. 03. 2017 Česká republika
V září loňského roku jsme navštívili s Klubem seniorů zámek Jemniště poblíž Benešova u Prahy. Autobus nás dovezl na parkoviště, které bylo vybudované přímo u zámku. Prošli jsme vkusně upraveným  …více»

Babiččino údolí žije

Babiččino údolí žije
15. 03. 2017 Česká republika
Babiččino údolí je poměrně známé turistické místo ve východních Čechách. Jistě všichni nebo velká většina z nás zná román Babička od Boženy Němcové. Právě zde se odehrává. I přesto, že tu autorka neži  …více»

Kam za gurmánským zážitkem? Vyrazte do Beskyd

Kam za gurmánským zážitkem? Vyrazte do Beskyd
14. 03. 2017 Česká republika
Přemýšlíte, kam vyrazit za dobrým jídlem a kde byste zároveň mohli gurmánský zážitek spojit s relaxací či pobytem v krásné přírodě? Nenechejte si ujít pestrý gurmánský kalendář akcí, který na letošní  …více»

Hotelový komfort ve valašské dřevěnici? Zkuste Chaloupky U Pařízků

Hotelový komfort ve valašské dřevěnici? Zkuste Chaloupky U Pařízků
23. 02. 2017 Česká republika
Krásná příroda, klid, čistý vzduch a spousta příležitostí k vyžití pro každého: to vše láká stále více návštěvníků do Beskyd. Hotelů, penzionů i apartmánů tu najdete celou řadu, my jsme pro vás ale  …více»

Kam v Beskydech za relaxací? Zahřejte se ve slaných termálních bazénech

Kam v Beskydech za relaxací? Zahřejte se ve slaných termálních bazénech
9. 02. 2017 Česká republika
Chystáte se na zimní dovolenou do Beskyd? Až budete hledat místo, kde byste si zpříjemnili volný čas po lyžování, doporučujeme navštívit Wellness Horal ve Velkých Karlovicích. V tomto oblíbeném  …více»
 

Za nedotčenými krásami Šumavy

Za nedotčenými krásami Šumavy
28. 01. 2017 Česká republika
Pohoří Šumavy je jedním z posledních českých území se zcela nedotčenou přírodou, plnou ledovcových jezer a neprostupných lesů, z nichž jeden, Boubínský, je dokonce pravým, nefalšovaným pralesem!  …více»

Prohlídka Staroměstského náměstí

Prohlídka Staroměstského náměstí
20. 01. 2017 Česká republika
Staroměstské náměstí najdete v centru Starého Města v Praze. Rozkládá se na ploše asi 9000 m čtverečních a je centrem všeho dění. Každoročně se zde konají vánoční a velikonoční trhy, které navštěvuje  …více»

Procházka Petřínem

Procházka Petřínem
17. 01. 2017 Česká republika
Petřín je velmi vyhledávaným místem jak turistů, tak místních lidí. Vrch Petřín najdete téměř v centru Prahy, je vysoký 327 metrů. Je odsud krásný výhled na Malou Stranu, Hradčany, Staré Město. Celý  …více»

Olšanské hřbitovy

Olšanské hřbitovy
13. 01. 2017 Česká republika
Procházet se po hřbitově může být pro někoho nezvyklé. Já při svých procházkách uličkami Prahy občas na hřbitov zamířím. Na podzim jsem se znovu prošla Olšanskými hřbitovy, kde nalézám velké množství  …více»

Nový rok na Zámku v Děčíně ve vážném i zábavném duchu

Nový rok na Zámku v Děčíně ve vážném i zábavném duchu
11. 01. 2017 Česká republika
Lednový program na zámku se ponese v poněkud vážnějším duchu. Je tematicky zaměřený na připomenutí Mezinárodního dne památky obětí holocaustu, který si celý svět připomíná 27. ledna. Tento den byl  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !