Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 24.06. 2018
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cukrárna - Rakvička

27. 12. 2010 | Televizní tipy

Cukrárna (8/13)

Rakvička

Radku a Františka stíhala jedna špatná zpráva za druhou. Nejdříve se dozvěděli o své dceři Ivě, že chodí pózovat jako nahý model mladým výtvarníkům na výtvarné škole. Vzápětí Iva na ulici zapřela svou matku a nakonec se od profesorky Břízové dozvěděli také o tom, že jejich dcera přerušila studium na gymnáziu.

Kterou z těchto katastrof by měli považovat za nejhorší? Bláža s Olgou zase považovaly za katastrofu Danino odhodlání vzít si Alana za manžela. A tak se za ním vydaly do herny, aby ho důrazně upozornily, co všechno o něm vědí. Zároveň mu vysvětlily, proč se s ní nemůže rozejít on a proč je nutné vymyslet chytrou akci jejich rozchodu.

Iva měla výčitky svědomí vůči své matce, ale Hynek zahnal její smutek vlastnoručně upečeným dortem a nad sladkostí ve tvaru srdce se jí konečně přiznal, že nemá maturitu, že je vyučený kuchař. Hlavně jí ale také vysvětlil, proč lhal. A tak byla Iva nakonec vlastně šťastná.

Radost a štěstí potkalo konečně také Olgu. Navštívil ji galerista a slíbil, že všechny manželovy obrazy vystaví v galerii. Samou radostí se Olga opila, a když ráno nepřišla do cukrárny jako obvykle, vyděsila své kamarádky. Jakou boudu teď na Danu přichystají Olga s Blážou, aby jí znechutily božského Alana? Myslel to pan galerista vážně, když Olině sliboval tu výstavu?

Umoudří se už konečně Iva a vrátí se domů k rodičům a do školy? A taky se možná těšíte na setkání s lesním mužem z hájovny, svérázným dědou Křemenem.

Vysílání: 27.12., 20.00 hod., ČT1

 

Zdroj: Česká televize

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Cukrárna - Rakvička:

Cukrárna - Rakvička
Cukrárna - Rakvička
Cukrárna - Rakvička
Cukrárna - Rakvička
Cukrárna - Rakvička
Cukrárna - Rakvička
Cukrárna - Rakvička
Cukrárna - Rakvička
Cukrárna - Rakvička
Cukrárna - Rakvička
Cukrárna - Rakvička
Cukrárna - Rakvička
Cukrárna - Rakvička
Cukrárna - Rakvička
Cukrárna - Rakvička
Cukrárna - Rakvička
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
budu koukat,tento seriál mne bavíSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles