Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 06.07. 2020
Dnes má svátek Jan Hus
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jak podnikají české celebrity - úspěchy a krachy

20. 10. 2008 | Knižní tipy
Nakladatelství: Fragment
Rok vydání: 2008
Počet stran: 112 str.
Formát: 167 x 230 mm
Cena: 219 Kč

Nahlédněte do života slavných! Zajímá vás, jak úspěšné jsou v podnikání české celebrity? Nabízíme vám neobvyklý pohled do jejich soukromí! Přečtěte si, že ani hvězdy českého showbyznysu to nemají v podnikání vždy jednoduché a že někdy ani ty největší plány a sny se nemusí stát skutečností. Jaké to je, když se do podnikání pustí takové osobnosti jako Václav Vydra, Jan Hrušínský, Jan Cimický, Martin Maxa nebo Anife Vyskočilová, vám prozradí právě tato knížka!

Ukázka z knihy

Jak podnikají české celebrity - úspěchy a krachy:

jak-podnikaji-ceske-celebrity

Ve chvíli, kdy jsme dosáhli určité hranice obratu, bylo lepší malinko přibrzdit a nesnažit se zvedat obrat za každou cenu. Toto stojí další a další peníze.
A trh už začínal být pomalu nasycený. V tu chvíli je lepší začít více šetřit. A firmu spíše zmenšovat, protože jakákoliv expanze s sebou další náklady nejen finanční, ale i na potřebný personál.

A pokud firma tzv. nekapitalizuje, žije z úvěrů, leasingu a nájmu, tak jakékoliv zakopnutí a problém může být pro firmu smrtelný.

Kde jste hledali zaměstnance?

Většinou mezi známými a kamarády. Je velice těžké najít dobré zaměstnance. Naše firma jich měla kolem dvaceti. Ale tento problém najdete v každém oboru. Fungovali jsme hlavně na kamarádství a společných zájmech, které se začaly v určitých chvílích rozcházet. Dnes už vím, že když chce člověk obchodovat, měl by obchodovat sám na své riziko.

Je možné podnikat bez kontaktů?

Kontakty jsou důležité a vždycky budou potřeba. My jsme se vydali na cestu zahraničního obchodu, protože jsme chtěli dovážet. Obrátili jsme se na Španělsko, Itálii, Německo, Rakousko a dováželi jsme z těchto zemí, kde jsme většinou získali výhradní zastoupení.

Podařilo se vám dostat firmu do zisku?

Návratnost po letech podnikání nebyla žádná, protože jsme vše financovali pouze z úvěrů, a tak jsme rozjeli kolotoč, který se dá jen stěží zastavit.


Tuto knihu Jak podnikají české celebrity - úspěchy a krachy si můžete zakoupit v nakladatelství Fragment.


Petrac
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !