Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.05. 2019
Dnes má svátek Zbyšek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Láska & vztahy

Láska má různé podoby, ale jedno má společné

Láska má různé podoby, ale jedno má společné
11. 05. 2012 Vztahy
Láska provází člověka životem, má mnoho podob, ale jedno má společné – vychází ze srdce. Bez ní by svět nebyl světem, člověk člověkem. Láska je jakýmsi ohněm v duši člověka. Lásku si však nelze koupit  …více»

Obezita - nepřítel intimního života

Obezita - nepřítel intimního života
28. 04. 2012 Vztahy
Většina z nás řeší přebytečná kila především z estetických důvodů, nadváha však není jen problémem vzhledu. Může negativně ovlivňovat náš zdravotní stav a také sexuální život. A nejde jen o psychický  …více»

Intimní šperky

Intimní šperky
10. 03. 2012 Intimnosti
Nejrůznější zdobení a zkrášlování těla je lidem známé už od starověku. Ovšem zdobení intimních míst je dnes považování spíše za výstřelek. Na druhou stranu takovými šperky se můžete pochlubit  …více»

Erotická masáž v domácích podmínkách

Erotická masáž v domácích podmínkách
22. 02. 2012 Intimnosti
Erotická masáž je v současné době velmi populární formou předehry. Ovšem první zmínky o ní najdeme už ve starověku. V podání profesionálních salónů se pak tato činnost mění v plnohodnotný sexuálně  …více»

Jak najít pravou lásku – návod o šesti bodech

Jak najít pravou lásku – návod o šesti bodech
21. 12. 2011 Vztahy
Zdá se vám nesmírně těžké najít člověka, který k vám patří? A pokud už se někdy někdo takový objevil, zamilovanost stejně po čase přešla, rozplynula se jak obláček dýmu a zůstalo po ní jen zranění?...  …více»
 

Mingle aneb Nový trend v partnerském životě

Mingle aneb Nový trend v partnerském životě
13. 12. 2011 Vztahy
Společné soužití partnerů v jedné domácnosti je naprosto běžným rodinným modelem. Jsou však i páry, které volí cestu oddělených domácností a tvrdí, že si tak společné chvíle více užívají. Jedni by  …více»

Jak se žije s lakomcem

Jak se žije s lakomcem
5. 12. 2011 Vztahy
Je nabíledni, že život s lakomcem přináší téměř každodenní diskuse na téma rodinné finance. Žena je nucena zpovídat se z toho, co nakoupila, za kolik a hlavně proč. Každodenně si vyslechne otázku:  …více»

Dlouhodobé fungování vztahu

Dlouhodobé fungování vztahu
6. 11. 2011 Vztahy
Potkáte někoho, zapůsobí chemie, zamilujete se a přijde krásné období. Pak růžové brýle spadnou a přijde to nejtěžší. Dokážete partnera přijmout takového, jaký je? A on vás?  …více»

Překvapte svého partnera a staňte se Orální bohyní

Překvapte svého partnera a staňte se Orální bohyní
6. 10. 2011 Intimnosti
Zvládnu mu to udělat jen pusou? A bude se mu to líbit? To jsou asi nejčastější otázky, které si ženy kladou v souvislosti s orálním sexem. A přitom stačí znát pár jednoduchých triků...  …více»

Jak na erotickou masáž?

Jak na erotickou masáž?
22. 08. 2011 Intimnosti
Na začátku každé erotické masáže by měla nejdříve proběhnout společná sprcha s masérem či masérkou, během které se uvolníte. Erotická masáž navozuje uvolnění, relaxaci, odbourání stresu a napětí,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !