Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Miminka
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 18.11. 2018
Dnes má svátek Romana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Dětské nemoci

Letní průjem u dětí: Jak si nezkazit dovolenou?

Letní průjem u dětí: Jak si nezkazit dovolenou?
2. 07. 2015 Dětské nemoci
Průjem patří podle statistik k nejčastějším infekčním onemocněním dětí i dospělých, přičemž víc než třetině lidí každoročně zkomplikuje zahraniční dovolenou. U letních a takzvaně cestovatelských  …více»

Děti, naše radost i starost

Děti, naše radost i starost
31. 01. 2015 Dětské nemoci
Nejsem jedna z těch maminek, která úzkostlivě pečuje o své dítě, ale když už vidím, že mému dítěti něco skutečně je, tak neváhám a jdu přes mrtvoly, samozřejmě obrazně řečeno. Miluju své dítě, a vždy  …více»

Školka - ach ty nemoce

Školka - ach ty nemoce
20. 12. 2014 Dětské nemoci
Náš syn začal ve 3 a půl letech chodit do školky. Ostatní maminky se bojí, že jim děti budou ve školce brečet. To já ne, Vojťula je ukecánek a velmi společenský, moc se mezi děti těšil. Měli jsme jiný  …více»

Prokázáno - Děti, které plavou, jsou zdravější!

Prokázáno - Děti, které plavou, jsou zdravější!
28. 11. 2014 Dětské nemoci
Pro rodiče, které se bojí chodit s dětmi v zimě plavat, aby neonemocněly, je tohle skvělá zpráva: odborníci provedli průzkum v rámci celé ČR, z něhož vyplývá, že děti, které celoročně plavou, rozhodně  …více»

Zákeřným průjmem onemocní v ČR každý rok více než 150 000 dětí

Zákeřným průjmem onemocní v ČR každý rok více než 150 000 dětí
8. 11. 2014 Dětské nemoci
Přestože průjmová onemocnění bývají často podceňována, ročně na světě způsobí více než 2 miliony úmrtí dětí1. Průjmová onemocnění mohou způsobit těžkou dehydrataci, selhání ledvin i celkový kolaps  …více»
 

Proč užívat probiotika

Proč užívat probiotika
14. 10. 2014 Dětské nemoci
Dětský organismus je velmi křehký a s nadcházejícím podzimem bohužel přicházejí i nemoci, jejichž vyléčení si vyžádá užívání antibiotik. Na jednu stranu se po nich malým pacientům uleví, ale bohužel  …více»

Proč jsou některé děti neustále nemocné a jiné chytnou nejvýše rýmu?

Proč jsou některé děti neustále nemocné a jiné chytnou nejvýše rýmu?
4. 10. 2014 Dětské nemoci
Dvě stejně staré děti, jedna třída ve školce, ovšem zatímco první dítě téměř nemarodí, s rýmou si poradí během pár dnů a virózy jej míjejí, druhé je doma více než v kolektivu. Chytne „bezpečně“ každou  …více»

Betadine - dezinfekce, která nepálí

Betadine - dezinfekce, která nepálí
9. 06. 2014 Dětské nemoci
Každý den hrozí našim dětem drobná poranění – odřená kolínka, štípance od hmyzu, popáleniny. Rány je nutné náležitě ošetřit a co nejdříve vydezinfikovat. Urychlíme tím hojení a předejdeme případné …více»

Nejčastější kožní problémy u dětí

Nejčastější kožní problémy u dětí
29. 04. 2014 Dětské nemoci
V případě kožního onemocnění, je vždy vnější kůže, epidermis, která je lehce zranitelná. Z tohoto důvodu je u pacientů, dětí i dospělých, davit pozor na to, aby pokožka nebyla ještě vice drážděna,  …více»

Febrilní křeče u nejmenších dětí

Febrilní křeče u nejmenších dětí
8. 02. 2014 Dětské nemoci
Podceňovat horečku se nevyplácí a to zejména u dětí do čtyř let. Výskyt febrilních křečí sice není častý, ale o to více nebezpečný. Může mít za následek ztrátu vědomí a poruchy dýchání, což může malé  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !