Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Miminka
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 18.11. 2018
Dnes má svátek Romana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Dětské nemoci

Suchou a atopickou kůži dětí nejlépe ošetří olejové koupele

Suchou a atopickou kůži dětí nejlépe ošetří olejové koupele
7. 01. 2014 Dětské nemoci
Odhadem každé šesté malé dítě, tedy zhruba 15 % českých kojenců, batolat či předškoláků, trpí atopickým ekzémem. Řada dalších holčiček a kluků se pak potýká s často vysušenou a podrážděnou kůží  …více»

Batolata ochutnávají vše. Pozor na otravu!

Batolata ochutnávají vše. Pozor na otravu!
23. 09. 2013 Dětské nemoci
Všude vleze, dosáhne, nahlédne. Zvědavosti má batole nejméně za tři dospěláky. Protože nechce věci jen obhlížet, často také něco ochutná. A to i takové „pochutiny“, které do žaludku, natož dětskéh  …více»

Proč se děti počůrávají?

Proč se děti počůrávají?
12. 08. 2013 Dětské nemoci
Zhruba do pěti let dítěte není nic mimořádného, že se během spánku někdy počůrá, ale pokud příhody přetrvávají i po pátém roce, jde o patologický jev. Někteří rodiče se za něj natolik stydí, že ho  …více»

Co vám může zkazit letní dovolenou? Neštovice!

Co vám může zkazit letní dovolenou? Neštovice!
15. 07. 2013 Dětské nemoci
Na letní dovolenou se těšíme od Vánoc, máme všechno přichystáno, obě děti mají nové plavky, protože ze starých už vyrostly… Za tři dny jsme měli odjet, ale vypadá to, že máme neštovice. Myslíte, že  …více»

S miminkem za exotikou? Raději ne!

S miminkem za exotikou? Raději ne!
10. 07. 2013 Dětské nemoci
Cestování je oblíbeným způsobem, jak trávit letní či zimní dovolenou. Cestujeme do exotických destinací, objevujeme neznámá místa a často si výjezdy do zahraničí neodpustíme ani s kojenci či batolaty  …více»
 

Pláče vaše miminko kvůli bolení bříška? Už nemusí…

Pláče vaše miminko kvůli bolení bříška? Už nemusí…
30. 05. 2013 Dětské nemoci
Až 30 procent miminek trpí po narození kojeneckou nebo také tříměsíční kolikou. Jak uvádějí pediatři, je to jeden z nejčastějších problémů, které v ordinacích řeší. Proč právě ty nejmenší trápí  …více»

Astma u dětí

Astma u dětí
29. 05. 2013 Dětské nemoci
Namáhavédýchání, častý kašel, rychlá únava a dechové potíže při hrách nebo sportu – to vše mohou být první varovné signály, že vaše dítě trpí astmatem. Zvláště, pokud se přidá i pověstné „hvízdání“ v  …více»

Neštovice - nakažlivé virové onemocnění

Neštovice - nakažlivé virové onemocnění
29. 01. 2013 Dětské nemoci
Neštovice - samozřejmě mám nyní na mysli ty plané - patří k několika onemocněním, která maminky malých dětí většinou očekávají s obavami. Plané neštovice totiž prodělá v dětství nebo případně mládí  …více»

Jak na dětský kašel

Jak na dětský kašel
14. 01. 2013 Dětské nemoci
Chladné zimní období a prudké změny teplot, hlavně rapidní ochlazení s sebou přináší strašáka všech rodičů v podobě častého výskytu nachlazení. Podívejme se na jeden z jeho příznaků, kterým je kašel  …více»

Polohová vada nožičky

Polohová vada nožičky
6. 12. 2012 Dětské nemoci
Třetí porod byl ze všech nejméně problémový a nejrychlejší. Vše ale v pořádku nebylo. Po porodu byla na nožičce dcery polohová vada nožičky. Po porodu nebylo hned jasné, o jakou vadu se jedná. Více se  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !