Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 16.02. 2019
Dnes má svátek Ljuba
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Na vlastní nohy - Dokonalý svět

14. 03. 2018 | Televizní tipy
V unikátním dokumentárním cyklu Na vlastní nohy - Dokonalý svět se vydáme na dobrodružnou výpravu do Číny se scenáristou a režisérem Rudolfem Havlíkem.

Jednou bude všechno stejné. Stejné věci, stejní lidé, stejná města. To proto, abychom se cítili v bezpečí, abychom všude na světě dostali stejné zboží. Města budou plná upozornění, doporučení, zákazů, příkazů a pravidel, bez kterých to nepůjde. Stejní lidé přece chtějí stejné věci. A jsou ovladatelní.

Možná nás to jednou čeká, protože svět už takový mnohdy je. V sedmém dílu cyklu Na vlastní nohy - Dokonalý svět se vydáváme do Číny. Do té supermoderní. Do metropole Šanghaj a odtud pomalu Na vlastní nohy - Dokonalý světzpět proti toku času, zpátky do historie tradic a zvyků, na které v dnešní době trochu zapomínáme. Tady i v Číně.

Společnost se změnila, i svět se změnil. Lidé si ani neuvědomují, jak se jim do života plíživě dostává nekonečný stereotyp stejnosti. Jednou totiž skutečně může být všechno stejné. A to by byla věčná škoda. Máme vůbec ještě šanci? Nebo budeme jednou v moderních městech všichni stejní?

Cyklus režisér natáčel dlouhých pět let. V každém dílu se věnuje jinému příběhu a volí jiný vyprávěcí rámec podpořený atraktivním obrazovým materiálem, filmovou hudbou a podmanivým komentářem Ondřeje Vetchého.

Na vlastní nohy - Dokonalý svět lze sledovat 14. 3. 2018 od 21,30 hodin na ČT2!


Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Na vlastní nohy - Dokonalý svět:

Na vlastní nohy - Dokonalý svět
Na vlastní nohy - Dokonalý svět
Na vlastní nohy - Dokonalý svět
Na vlastní nohy - Dokonalý svět
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !