Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.09. 2018
Dnes má svátek Zita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Show Jana Krause 1.10. 2014

1. 10. 2014 | Televizní tipy
Oblíbená televizní Show Jana Krause s datem 1.10. 2014 bude opět plná zajímavých hostů. Spisovatel Michal Viewegh, zpěvačka Olga Lounová a hypnoterapeut Martin Komínek se představí v Show Jana Krause s datem 1.10. 2014.

Show Jana Krause – 1.10. 2014:


Michal Viewegh – spisovatel, publicista a nejčtenější český autor. V nejbližších dnech bude mít premiéru film Andělé natočený podle jeho scénáře a předlohy Andělé všedního dne. Příběh obyčejného dne tří obyčejných lidí, jejichž osudy se spojí, psal autor pod vlivem ztráty otce. „Až v bezprostřední blízkosti smrti vám dojde, že v životě jde opravdu o každé dobré ráno,“ říká spisovatel.

Olga Lounová – zpěvačka, herečka, závodnice rallye, která v současné době pracuje na nové desce.

Show Jana Krause 1.10. 2014Martin Komínek – hypnoterapeut. Věnuje se hypnóze, hypnoterapii či terapii, při níž se člověk vrací do minulých životů. „Ovládá nás naše podvědomí. Pomocí hypnózy jej ovládnete vy,“ vysvětluje stručně význam hypnózy. Hypnóza, resp. hypnoterapie umí pomoci v případech, kdy má člověk např. problémy se spánkem, kdy trpí nedostatkem sebevědomí, stresem, strachem, kdy jej přitahují nesprávní partneři…

Za naše problémy může v 88 % podvědomí. Řídí nás na základě naší minulosti. A ta nemusí být vždy pozitivní nebo logická. Proto se sami od sebe nezbavíte zlozvyku, proto obvykle špatný vztah vyměníte za ještě horší, proto se strach sám od sebe neztratí, proto se váš problém nevyřeší čistě logickou úvahou nebo silou vůle,“ vysvětluje hypnoterapeut. Kromě samotných terapií a přednášek nabízí pro lepší pochopení hypnózy také ukázky hypnotických fenoménů, které účastníci mají možnost na vlastní kůži zažít.

Lze tak prožít např. katalepsii (strnulost končetiny nebo celého těla), nemožnost vyslovit slovo (větu), selektivní amnézii (subjekt např. zapomene vlastní jméno), halucinaci, anestézii (člověk necítí bolest), ztotožnění se s nějakou známou osobností atd.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause
uvidíte ve středu 1.10. 2014 ve 21.35 na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !