Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 10.07. 2020
Dnes má svátek Libuše a Amálie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Slunečná - 23. díl - Svatební pochod

26. 03. 2020 | Televizní tipy
23. díl nového televizního seriálu Slunečná nese název „Svatební pochod“ a sledovat jej mů-žete 26.3. 2020. Týna je pod drobnohledem Běty, která pochybuje o tom, že si bere Štěpána z lásky. A když se do Týny pustí i její táta, tak Týna mizí do lesa. Tam si dělá rituál, na jednu stranu dá věci Štěpána a na druhou Jankovo tričko. Hází kamínky. Netuší, že se objeví Štěpán, kterého přivedla Babu. Týna to bere jako znamení.

A rozhodne se, že si Štěpána vezme. Druhý den před kostelem uvidí Janka, a zapochybuje. Všimne si toho kněz a řekne jí, že by si měla tak důležitý krok, jako je svatba, rozmyslet. Týna nakonec k oltáři nepřijde. Uteče z kostela. A Janek ani neví, že je to kvůli němu, protože mezi tím odjel.

Slunečná - 23. díl - Svatební pochodJanek se v Praze trápí, chybí mu Týna. Denisa se s ním pohádá, protože chce, aby šel večer na oslavu s jejími rodinnými příslušníky. Hádka končí rozcho-dem. Denisa je z toho zaskočená. Řeší to s kamarádkami, které taky nechápou, co se s Jankem děje.

Denisa si přijde k Jankovi do kanceláře pro věci a jen tak mimochodem se zmíní, že o ni má zájem DJ Jonáš. Jankovi je to jedno, což je pro Denisu další znamení, že musí nasadit na Janka větší páky. Nakonec jí pomůže osud. Když Janek uvidí, jak jde Týna do kostela, tak se mu zhroutí svět. A toho využije Denisa a svede ho.

Lída dělá poslední přípravy na svatbu. Všechny komanduje a všem leze na nervy. Franta má průser, protože kapela, kterou měl sehnat má salmonelózu. Řehák mu dohodí svého synovce. Neřekne ale, že je to punková kapela. Když to Franta zjistí, tak je na mrtvici. Bojí se, že až to Lída zjistí, tak ho zabije. K tomu naštěstí nedojde, protože svatba se nekoná.

O seriálu Slunečná:


ČR 2019.  Režie: L. Kodad. Hrají: E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár a další.

23. díl nového pořadu Slunečná můžete sledovat 26.3. 2020 na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Konečně pohodový seriál, do této těžké doby.Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles