Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Menu pro Emu - Koko má EmuMenu pro Emu - Koko má Emu Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 09.04. 2020
Dnes má svátek Dušan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o 3 poukázky do drogerie DM

24.02. - 1.03. 2020 | Aktuální soutěže
Ve spolupráci se sázkovým portálem BetArena přinášíme soutěž o zajímavé ceny. Hrajeme o 3 dárkové poukazy do obchodního řetězce Drogerie DM. Každá poukázka má hodnotu 300 Kč.

Pojďme si partnera naší soutěže alespoň stručně představit. Portál BetArena.cz přináší čtenářům aktuální zprávy ze světa sportu a sportovních sázek. Kromě tradičních sportů jako jsou fotbal či hokej se zde dočtete i o celé řadě minoritních sportů jako jsou volejbal, házená, sjezdové lyžování nebo třeba bojové zápasy MMA.

Hojně navštěvované jsou rovněž články o volbách. Češi v posledních letech na volby sázejí stále častěji a důvod je zřejmý. Mnoho lidí dokáže vycítit nálady ve společnosti lépe než bookmakeři sázkových kanceláří a využívají tak špatně nastavených kurzů k zajímavým výhrám.
BetArenaVolby se sice nekonají příliš často, ale i přesto se najdou jedinci, kteří vše pečlivě sledují a v každých volbách jsou schopni najít hodnotné sázkové příležitosti. Další šanci budou mít tito sázkaři na podzim, kdy se v ČR konají volby do krajských zastupitelstev a senátní volby.

Pokud vás láká svět sportovních sázek a zatím nemáte odvahu udělat první krok, tak právě portál BetArena je tím místem, kde můžete načerpat celou řadu důležitých informací. Naleznete zde podrobné návody na to, jak si vytvořit online účet z počítače i mobilu, jak uzavřít samotnou sázku a samozřejmě také nechybí podrobné recenze jednotlivých sázkových kanceláří. To nejzajímavější, co najdete na BetArena.cz, je přehled všech dostupných bonusů a výhod a návody, jak na první sázky získat peníze zdarma.

Pokud si chcete zkusit vsadit za pár korun čistě pro zábavu, tak se rozhodně nemusíte obávat, že by se jednalo u časově náročnou aktivitu. Založit online účet z mobilu a vsadit si zvládnete klidně během reklamy při sledování seriálového hitu Slunečná :-)

BetArena

Pravidla soutěže:
Soutěž o poukázky do drogerie DM  probíhá od pondělí 24. února  do neděle 1. března
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají  poukázku do drogerie DM v hodnotě 300 Kč. BetArena


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 2. března 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 28. března 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Betarena.cz v recenzi na sázkovou kancelář Fortuna
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Kroj