Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.04. 2019
Dnes má svátek Marcela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o kalendář Barum 2019 z limitované edice 70 kusů!

3.12. - 9.12. 2018 | Aktuální soutěže

Barum
Máte rádi cestování? Právě pro vás je tu naprosto originální kalendář Barum 2019. Díky jedinečným ilustracím, znázorňujícím cestování, se kalendář může stát doplňkem každého interiéru i pro ty, kteří nejsou fanoušky automobilového průmyslu.

Tradiční český výrobce pneumatik Barum uspořádal soutěž pro mladé umělecké talenty, ve spolupráci s Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně a výsledkem je kalendář Barum 2019. Studenti měli navrhnout kolekci plakátů znázorňující jejich pohled na tuto nejoblíbenější značku pneumatik u nás a navázat tak na originální a populární plakáty z 60. let.

nástěnný kalendář BarumVítězka soutěže a zároveň autorka ilustrací Michaela Kristlová se inspirovala především cestováním, literaturou a přírodou měnící se podle ročních období. Skrytým vtipem jsou také kufry, které jsou metaforou na množství věcí, které jsou v daném období potřeba na cestách. V kalendáři najdete také zajímavé historické milníky značky, kterou založil světoznámí průmyslník Tomáš Baťa.


Pravidla soutěže:
Soutěž o originální kalendář Barum 2019 z limitované edice 70 kusů probíhá od pondělí 3. prosince do neděle 9. prosince.    Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, vyhrávají kalendář Barum 2019 z limitované edice.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 10. prosince 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 22. prosince 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Barum
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !