Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 21.09. 2019
Dnes má svátek Matouš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o kalendář Barum 2019 z limitované edice 70 kusů!

3.12. - 9.12. 2018 | Aktuální soutěže

Barum
Máte rádi cestování? Právě pro vás je tu naprosto originální kalendář Barum 2019. Díky jedinečným ilustracím, znázorňujícím cestování, se kalendář může stát doplňkem každého interiéru i pro ty, kteří nejsou fanoušky automobilového průmyslu.

Tradiční český výrobce pneumatik Barum uspořádal soutěž pro mladé umělecké talenty, ve spolupráci s Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně a výsledkem je kalendář Barum 2019. Studenti měli navrhnout kolekci plakátů znázorňující jejich pohled na tuto nejoblíbenější značku pneumatik u nás a navázat tak na originální a populární plakáty z 60. let.

nástěnný kalendář BarumVítězka soutěže a zároveň autorka ilustrací Michaela Kristlová se inspirovala především cestováním, literaturou a přírodou měnící se podle ročních období. Skrytým vtipem jsou také kufry, které jsou metaforou na množství věcí, které jsou v daném období potřeba na cestách. V kalendáři najdete také zajímavé historické milníky značky, kterou založil světoznámí průmyslník Tomáš Baťa.


Pravidla soutěže:
Soutěž o originální kalendář Barum 2019 z limitované edice 70 kusů probíhá od pondělí 3. prosince do neděle 9. prosince.    Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, vyhrávají kalendář Barum 2019 z limitované edice.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 10. prosince 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 22. prosince 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Barum
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !