Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Slunečná - 15. díl - Rytíři hranatého stoluSlunečná - 15. díl - Rytíři hranatého stolu Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 28.02. 2020
Dnes má svátek Lumír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o knihu Co nám pomůže, když… Praktický domácí lékař od A do Z

20.01. - 26.01. 2020 | Aktuální soutěže

Praktický domácí lékař

od A do Z

z nakladatelství Start 


Kniha je praktickou příručkou plnou jednoduchých rad na drobná trápení i nepolevující zdravotní problémy. Vychází z toho, že nejdůležitější léčební prostředky najdete v kuchyni či v přírodě kolem nás a oživuje moudré rady našich babiček. Díky informacím uvedeným v této knize si můžete vylepšit zdravotní stav a také předejít mnoha zdravotním potížím.
Řada lidí je přesvědčena, že pro udržení zdraví je nezbytné konzumovat vitaminové a minerální doplňky. Desetiletí vědeckého výzkumu však ukazují, že zdraví příliš neprospívají, a mohou být dokonce škodlivé. Navíc konzumovat umělé vitaminy je zbytečné, pokud vám nějaký konkrétní nedoporučí váš lékař. Ušetřené peníze raději investujte do ovoce a zeleniny, jejich pravidelnou konzumací dostanete do svého těla dostatek potřebných vitaminů a minerálů. Čím více čerstvých potravin do těla dodáte, tím „čerstvěji“ se také budete cítit.

Praktický domácí lékařPři léčbě nemoci a k posílení zdraví a imunity si v lékárně nemusíte kupovat bylinky v kapslích, ale mnohem jednodušší, zdravější a levnější, je vypěstovat si některé bylinky doma nebo vyrazit do přírody a bylinky si natrhat a usušit. Mnohonásobně tak budete pečovat o svoje zdraví – pobyt na čerstvém vzduchu je velmi prospěšný a v bylinkách nebo lesních plodech sbíraných pro svoje nejbližší se zrcadlí pozitivní energie. A tu tam nezapracuje ani nejlepší výrobce potravinových doplňků.


Pravidla soutěže:
Soutěž o knihu Co nám pomůže, když…  probíhá od pondělí 20. ledna  do neděle 26. ledna 2020.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají knihu Co nám pomůže, když… Praktický domácí lékař od A do Z  z nakladatelství Start.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 26. ledna 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 27. února 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách www.jmandzukova.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !