Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 13.12. 2017
Dnes má svátek Lucie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o knihu SEBELÉČBA – cesta ke zdraví a vitalitě z nakladatelství START

9.10. - 15.10. 2017 | Aktuální soutěže

SEBELÉČBA

Jarmila Mandžuková


Milí čtenáři,

vítejte všichni, kteří jste se rozhodli zlepšit své zdraví. Tato kniha odhaluje a zpřístupňuje tajemství a úžasnou sílu vlastních léčivých sil. Dozvíte se zajímavé informace a cenné rady, jak využívat vlastní energii ke zmírnění nemocí, bolesti a nepohodlí, které s sebou přináší dnešní způsob života. Jednoduché sebeléčebné metody vám poskytnou širokou škálu pozitivních účinků od odstranění zdravotních potíží a zlepšení činnosti mnohých orgánů po relaxaci a nabytí lepší duševní pohody a vitality.

SebeléčbaZjistíte, že k dosažení velkého účinku jsou zapotřebí jen jednoduché prostředky. Stačí, když budete věřit, že existuje alternativa ke klasické medicíně a předepisování léků na vaše zdravotní potíže. Stačí uvědomit si, že tělo každého z nás má obrovské sebeléčebné schopnosti. Důvěřujte svému tělu, i sami sobě a dejte šanci vlastní sebeléčebné síle! Nepodléhejte však nerealistickým očekáváním okamžitého vyléčení. Pravé léčení se děje pomocí malých krůčků. Když se budete věnovat postupům a metodám z této knihy, vytvoříte si návyky, které se stanou součástí vašeho životního stylu. 


Mým nejvroucnějším přáním je, aby vám kniha pomohla ke zdraví, vitalitě a spokojenosti.  Buďte zdraví a sami sebou! 

Jarmila MandžukováPravidla soutěže:
Soutěž o knihu SEBELÉČBA – cesta ke zdraví a vitalitě z nakladatelství START probíhá od pondělí 9. října do neděle 15. října 2017.
Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají knihu SEBELÉČBA – cesta ke zdraví a vitalitě z nakladatelství START.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 16. října a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 10. listopadu 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách Nakladatelství START
nebo stránkách autorky Jarmily Mandžukové
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !