Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 01.06. 2020
Dnes má svátek Laura
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o oceněný bestseller Ledový dech

22.04. - 28.04. 2019 | Aktuální soutěže

Knihy Dobrovský

Ledový dech


Ledový dech, šestá kniha ze série Cizinka, je vůbec prvním titulem série, který zatím nevyšel v českém jazyce.


Čtenáři se na stránkách románu ocitají v Severní Karolíně v předvečer války za nezávislost. Jamie Fraser díky Claire ví, kam budou události příštích dnů směřovat. Ví, že by se měl ve správný čas přiklonit k vítězné straně. Takový krok ale znamená se znovu dobrovolně postavit do pozice zrádce, ohrozit sebe samého i celou rodinu. Na Fraserově hřebeni se však neřeší jen politika. Místní obyvatelé jsou nuceni čelit nevyzpytatelným nemocem, loupeživým vpádům i problémům rodinným a velmi osobním.

Naučí se Brianna s Rogerem žít ve světě bez aut a centrálního vytápění? Kdo je Jemmyho otcem? Zvládne Ian po životě mezi indiány zapadnout do běžného dění na Hřebeni? Vrátí se na scénu Stephen Bonnet? Fraserův hřeben se v šestém titulu série stává dějištěm nečekaných zvratů a mnohé z postav zažijí vskutku dramatické chvíle.
Ledový dech

Pravidla soutěže:
Soutěž o oceněný bestseller Ledový dech probíhá od pondělí 22. dubna do neděle 28. dubna 2019.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá připravovanou novinku Ledový dech od edice Knihy Omega.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 29. dubna 2019 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. května na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách edice Knihy Omega
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !