Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.05. 2019
Dnes má svátek Zbyšek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o oceněný bestseller Ledový dech

22.04. - 28.04. 2019 | Aktuální soutěže

Knihy Dobrovský

Ledový dech


Ledový dech, šestá kniha ze série Cizinka, je vůbec prvním titulem série, který zatím nevyšel v českém jazyce.


Čtenáři se na stránkách románu ocitají v Severní Karolíně v předvečer války za nezávislost. Jamie Fraser díky Claire ví, kam budou události příštích dnů směřovat. Ví, že by se měl ve správný čas přiklonit k vítězné straně. Takový krok ale znamená se znovu dobrovolně postavit do pozice zrádce, ohrozit sebe samého i celou rodinu. Na Fraserově hřebeni se však neřeší jen politika. Místní obyvatelé jsou nuceni čelit nevyzpytatelným nemocem, loupeživým vpádům i problémům rodinným a velmi osobním.

Naučí se Brianna s Rogerem žít ve světě bez aut a centrálního vytápění? Kdo je Jemmyho otcem? Zvládne Ian po životě mezi indiány zapadnout do běžného dění na Hřebeni? Vrátí se na scénu Stephen Bonnet? Fraserův hřeben se v šestém titulu série stává dějištěm nečekaných zvratů a mnohé z postav zažijí vskutku dramatické chvíle.
Ledový dech

Pravidla soutěže:
Soutěž o oceněný bestseller Ledový dech probíhá od pondělí 22. dubna do neděle 28. dubna 2019.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá připravovanou novinku Ledový dech od edice Knihy Omega.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 29. dubna 2019 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. května na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách edice Knihy Omega
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !