Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 18.09. 2020
Dnes má svátek Kryštof
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o rodinné celodenní vstupenky do Šiklova Mlýna

3.08. - 9.08. 2020 | Aktuální soutěže
Den hraček
Den hraček

areál Šiklův mlýn

Sobota 8. srpna  od 10:00 hodin

Přijeďte si užít první prázdninový víkned, čeká vás pohádková letní sobota s našimi pohádkovými maskoty, spoustou zábavy a soutěží pro děti i dospělé. Večer nebude chybět Noční ohňová show a Jízdy strašidelným vláčkem Union Pacific.


Denní program v Šiklově Mlýně


Od úterý do neděle vás čekají divadelní představení, westernová a taneční vystoupení, vystoupení se zvířaty, přehlídky a mnoho dalšího. Navíc každé úterý, čtvrtek a sobotu můžete shlédnout jedinečnou Noční ohňovou show plnou pyrotechnických a ohňových efektů. Stejně tak můžete využít naši širokou nabídku samostatných atrakcí.
představení v Šiklově Mlýně

Pravidla soutěže:
Soutěž o rodinné vstupenky do westernového městečka Šiklův Mlýn probíhá od pondělí 3. srpna do 9. srpna 2020.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají celodenní rodinné vstupenky do westernového městečka Šiklův Mlýn a šikláky na atrakce.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 10. srpna 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 17. srpna 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách westernového městečka Šiklův Mlýn
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !