Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 20.03. 2018
Dnes má svátek Světlana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vstupenky na pohádkový muzikál Alenka v kraji zázraků

17.04. - 23.04. 2017 | Aktuální soutěže

Alenka v kraji zázraků


Úchvatný pohádkový muzikál pro malé i velké diváky se hraje pravidelně v Divadle Hybernia v Praze. Krásná výprava a kostýmy, hvězdné obsazení, nádherná hudba Vašo Patejdla a jedinečná choreografie Petry Parvoničové, to vše dělá Alenku úžasným představením pro malé i velké diváky, které prostě  musíte vidět a zažít.

 
Alenka, Zajíc Březňák, Houseňák, komická dvojčata, přemoudřelý Valibuk, potrhlý rytíř a samozřejmě také vypočítavá, zlá, svůdná Srdcová královna, i laskavá Bílá královna a uspěchaný Bílý králík. Každá z těchto postav Alenku v něčem poučí, mnohé vysvětlí, aby Alenka sama sobě a svému světu lépe rozuměla. Poučení však čeká nejen Alenku, ale i děti našeho světa, a jejich „dospělých“ maminek, tatínků, babiček a dědečků..
Alenka v kraji zázraků
V muzikálu excelují: D. Gránský, M. Pártlová, A. Slováčková, j. Zenáhlková, I. Korolová, M. Kuklová, D. Patrasová, M. Sejnová, K. Průšová, B Slezáček a dalších 20 hvězd dospělých i dětských.

Muzikál Alenka v kraji zázraků je volně inspirovaný knihami Alenčina dobrodružství v říši divů a Alenka v říši za zrcadlem světově proslulého anglického spisovatele Lewise Carrolla. I v našem příběhu ožijí hlavní postavy zachycené v Carollově geniálním díle, které na rozdíl od jiných nestárne a už po třetí století nepřestává fascinovat malé i velké čtenáře. Příběh je zasazen nejen do pohádkového světa, ale také do toho současného.

V představení jsou Alenky hned 2. Jedna malá, čistá, hravá a veselá, která žije ve svém pohádkovém světě,. Druhá dospělá, kterou trápí rodiče, protože se jí nevěnují, podobně jako mnohým současným dětem. A rodiče se navíc ani nevěnují jeden druhému. Cesta Alenky do světa za zrcadlem přinese nejen velké dobrodružství, ale také poučení k mnoha zážitkům a situacím, které potkáme i v současném světě.  A protože Alenka v kraji zázraků je správnou pohádkou, nakonec vše dobře dopadne.

Pravidla soutěže:

Soutěž o vstupenky na pohádkový muzikál Alenka v kraji zázraků probíhá od pondělí 17. dubna do neděle 23. dubna 2017. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají 2 poukazy v hodnotě 500 Kč na úchvatný pohádkový muzikál Alenka v kraji zázraků.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 24. dubna 2017 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 10. května 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách muzikálu Alenka v kraji zázraků
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !