Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 23.05. 2018
Dnes má svátek Vladimír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vstupenky na pohádkový muzikál Alenka v kraji zázraků

17.04. - 23.04. 2017 | Aktuální soutěže

Alenka v kraji zázraků


Úchvatný pohádkový muzikál pro malé i velké diváky se hraje pravidelně v Divadle Hybernia v Praze. Krásná výprava a kostýmy, hvězdné obsazení, nádherná hudba Vašo Patejdla a jedinečná choreografie Petry Parvoničové, to vše dělá Alenku úžasným představením pro malé i velké diváky, které prostě  musíte vidět a zažít.

 
Alenka, Zajíc Březňák, Houseňák, komická dvojčata, přemoudřelý Valibuk, potrhlý rytíř a samozřejmě také vypočítavá, zlá, svůdná Srdcová královna, i laskavá Bílá královna a uspěchaný Bílý králík. Každá z těchto postav Alenku v něčem poučí, mnohé vysvětlí, aby Alenka sama sobě a svému světu lépe rozuměla. Poučení však čeká nejen Alenku, ale i děti našeho světa, a jejich „dospělých“ maminek, tatínků, babiček a dědečků..
Alenka v kraji zázraků
V muzikálu excelují: D. Gránský, M. Pártlová, A. Slováčková, j. Zenáhlková, I. Korolová, M. Kuklová, D. Patrasová, M. Sejnová, K. Průšová, B Slezáček a dalších 20 hvězd dospělých i dětských.

Muzikál Alenka v kraji zázraků je volně inspirovaný knihami Alenčina dobrodružství v říši divů a Alenka v říši za zrcadlem světově proslulého anglického spisovatele Lewise Carrolla. I v našem příběhu ožijí hlavní postavy zachycené v Carollově geniálním díle, které na rozdíl od jiných nestárne a už po třetí století nepřestává fascinovat malé i velké čtenáře. Příběh je zasazen nejen do pohádkového světa, ale také do toho současného.

V představení jsou Alenky hned 2. Jedna malá, čistá, hravá a veselá, která žije ve svém pohádkovém světě,. Druhá dospělá, kterou trápí rodiče, protože se jí nevěnují, podobně jako mnohým současným dětem. A rodiče se navíc ani nevěnují jeden druhému. Cesta Alenky do světa za zrcadlem přinese nejen velké dobrodružství, ale také poučení k mnoha zážitkům a situacím, které potkáme i v současném světě.  A protože Alenka v kraji zázraků je správnou pohádkou, nakonec vše dobře dopadne.

Pravidla soutěže:

Soutěž o vstupenky na pohádkový muzikál Alenka v kraji zázraků probíhá od pondělí 17. dubna do neděle 23. dubna 2017. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají 2 poukazy v hodnotě 500 Kč na úchvatný pohádkový muzikál Alenka v kraji zázraků.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 24. dubna 2017 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 10. května 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách muzikálu Alenka v kraji zázraků
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !