Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 18.08. 2019
Dnes má svátek Helena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Exotické koření s recepty

Exotické koření s recepty
11. 07. 2019 Knižní tipy
Unikátní a bohatě ilustrovaná publikace má za cíl seznámit zájemce o koření, a celkově o vaření, s jednotlivými druhy exotických bylinek, koření a jejich směsí. Nedílnou součástí knihy jsou i recepty,  …více»

Unikátní dokumenty na Prima ZOOM pro 28. týden

Unikátní dokumenty na Prima ZOOM pro 28. týden
10. 07. 2019 Televizní tipy
To, co vás zajímá, najdete na Prima ZOOM. Vyberte si poznávání nebo jen krásnou podívanou s Prima ZOOM. Unikátní dokumenty na Prima ZOOM pro 28. týden: 8. 7. 22.00 – Zajatci Měsíce. Arthur Rudolph se  …více»

Lepším člověkem snadno a rychle? Stačí více číst!

Lepším člověkem snadno a rychle? Stačí více číst!
10. 07. 2019 Kultura
Trávit svůj volný čas se zajímavou knihou je v dnešní online době pro mnoho lidí tak trochu ztráta času, protože proč se zdržovat čtením čtyř set stránkové knihy, když za necelé dvě hodiny lze ten  …více»

Na psí uši

Na psí uši
9. 07. 2019 Knižní tipy
Romantický příběh s krimi zápletkou. Někdy je štěstí blízko. A pes Ben to moc dobře ví! Marek kdysi objevil štěně přivázané v lese ke stromu. Pejsek se mu již dlouho odměňuje svým dokonalým loveckým  …více»

Open air vystoupení Karla Gotta?! Jedině na Benátské!

Open air vystoupení Karla Gotta?! Jedině na Benátské!
8. 07. 2019 Kultura
Úvodní den festivalu Benátská! s Impulsem (25. – 28. července 2019) bude patřit hudební oslavě 80. narozenin Karla Gotta. Právě jeho vystoupením, během kterého Karla Gotta doprovodí Band Pavla  …více»
 

Tak vařím já aneb 125 receptů pro vytížené ženy

Tak vařím já aneb 125 receptů pro vytížené ženy
7. 07. 2019 Knižní tipy
Úspěšná česká herečka, nyní známá z televizních obrazovek i jako zdatná kuchařka, představuje své recepty. Z dědictví po babičce a z dalších zdrojů převzala tradiční postupy, avšak snaží se českou i  …více»

Pelhřimovské Muzeum rekordů a kuriozit slaví čtvrtstoletí

Pelhřimovské Muzeum rekordů a kuriozit slaví čtvrtstoletí
6. 07. 2019 Kultura
Bylo otevřeno přesně před 25 lety v jedné z pelhřimovských městských bran. Muzeum rekordů a kuriozit v Pelhřimově je jediným zařízením svého druhu ve střední Evropě. V průběhu 25 let jeho existence  …více»

Kluci v akci 6. 7. 2019

Kluci v akci 6. 7. 2019
6. 07. 2019 Televizní tipy
Historické a kulinářské toulky státním zámkem Jánský Vrch (2018). Režie pořadu Kluci v akci ze dne 6. 7. 2019 M. Froyda Filip Sajler a Ondřej Slanina divákům zábavnou formou ukazují kouzlo vaření  …více»

Všechnopárty 5. 7. 2019

Všechnopárty 5. 7. 2019
5. 07. 2019 Televizní tipy
Zábavná talk show Karla Šípa (2018). Hosté pořadu Všechnopárty ze dne 5. 7. 2019: V. Beneš, R. Štengl a Pokáč. Režie M. Čech Každý host je pro Karla Šípa inspirací. Ptá se na cokoli a s lehkostí  …více»

Kempinková kuchařka

Kempinková kuchařka
4. 07. 2019 Knižní tipy
Chuť poznávat svět. Radost ze života. Svoboda! To jsou pocity, které ročně lákají ke kempování tisíce lidí. Nezávislí na jednom místě a zároveň všude doma – jedno jestli v obytném autě, v karavanu  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !