Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 18.01. 2020
Dnes má svátek Vladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Strečink pro aktivní život

Strečink pro aktivní život
10. 01. 2020 Knižní tipy
Instruktorka jógy a koučka zdravého životního stylu Jessica Matthewsová pro vás vytvořila jednoduché protahovací cviky a sestavy a bude vaší průvodkyní na cestě k co nejlepší formě. Bez ohledu na věk  …více»

Barokní srdce Evropy - Barokní šálení

Barokní srdce Evropy - Barokní šálení
9. 01. 2020 Televizní tipy
Výpravný seriál o barokní krajině a památkách z nezvyklých úhlů. Režie pořadu Barokní srdce Evropy - Barokní šálení P. Krejčí (Premiéra) Dokumentární seriál o českém a moravském baroku na ploše  …více»

V karavanu po Slovensku 1. díl

V karavanu po Slovensku 1. díl
9. 01. 2020 Televizní tipy
Dalibor Gondík se se svým karavanem vydává z jižního cípu Slovenska až do Strážovských vrchů. Objevuje nejen úchvatná historická města a vesničky, ale také velkolepé hory, hrady a v neposlední řadě  …více»

O výživě

O výživě
9. 01. 2020 Knižní tipy
Komplexní a v Česku unikátní příručka k tomu, jak se zdravě a rozumně stravovat, je společným dílem Andrey Jakešové a Veroniky Pourové, zakladatelek poradny Ne hladu. Mediálně známá dvojice odbornic  …více»

Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem 1. díl

Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem 1. díl
8. 01. 2020 Televizní tipy
Nový kulinářsko-cestopisný cyklus Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem 1. díl přibližuje prostřednictvím herce Miroslava Donutila a režiséra George Agathonikiadise albánskou kuchyni a zároveň  …více»
 

Na cestě po Vysokých Tatrách

Na cestě po Vysokých Tatrách
8. 01. 2020 Televizní tipy
Na cestě po Vysokých Tatrách s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem na cestě po nejvyšším pohoří Karpatského oblouku, za goralskými zpěvy, k odlehlým horským chatám i na ochutnávku domácího oščypku  …více»

Ptáčata III - Patrick

Ptáčata III - Patrick
8. 01. 2020 Televizní tipy
Teenageři z jedné třídy a jedné vyloučené lokality jejich vlastním pohledem. Třetí série unikátního desetiletého cyklu. Ptáčata III - Patrick připravila K. Zlatušková (Premiéra) Děti z brněnského  …více»

Kus dřeva ze stromu 1. díl

Kus dřeva ze stromu 1. díl
8. 01. 2020 Televizní tipy
S výtvarníkem Martinem Patřičným o kráse dřeva a práci s ním V prvním dílu Kus dřeva ze stromu se seznámíme s výtvarníkem Martinem Patřičným. Převezme od kamery přivezený "kus dřeva ze stromu",  …více»

Tohle je marketing!

Tohle je marketing!
8. 01. 2020 Knižní tipy
MŮŽETE DĚLAT TAKOVÝ MARKETING, POD KTERÝ SE S HRDOSTÍ PODEPÍŠETE! V průběhu uplynulého čtvrtstoletí inspiroval Seth Godin miliony podnikatelů, lídrů a fanoušků všech možných profesí. Nyní poprvé  …více»

Divy světa

Divy světa
7. 01. 2020 Knižní tipy
Tato kniha je věnovaná nejúžasnějším světovým památkám. Chceme vám vyprávět příběh každé z nich tak, aby vás skutečně zaujal. Proto jsme si u každé památky vybrali osobu, která je s příběhem či  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !