Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 18.08. 2019
Dnes má svátek Helena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Muž, který už nikdy nebude spát vedle mě

Muž, který už nikdy nebude spát vedle mě
18. 07. 2019 Knižní tipy
„Dívám se na muže spícího vedle mě, který od zítřka navždycky bude mým bývalým manželem a pravděpodobně už nikdy nebude usínat po mém boku…” Příběh začíná během poslední noci společného života po  …více»

4. mezinárodní den turistiky naboso na Zámku Loučeň

4. mezinárodní den turistiky naboso na Zámku Loučeň
17. 07. 2019 Kultura
Odložte v labyrintáriu zámku Loučeň své boty a s nimi i stud. Vyzkoušejte nový životní styl a jinou formu zdravého pohybu – turistiku naboso. Využijte k tomu své nohy, 6 milionů let vyvíjené  …více»

Jídelníček kojenců a malých dětí

Jídelníček kojenců a malých dětí
17. 07. 2019 Knižní tipy
Vyhledávaná příručka o výživě malých dětí vychází již ve čtvrtém vydání. Najdete v ní pravidla zdravé dětské stravy, receptář jídel pro kojence a batolata, informace o kojení, praktické pediatrické  …více»

To si piš!

To si piš!
16. 07. 2019 Knižní tipy
Vítejte v pohádkovém světě plném snění, který si dokážeme vytvořit všude. Stačí mít po ruce cokoli k psaní či kreslení a papír! Jak říká tužka Babuška, nejmoudřejší ze všech psacích potřeb:  …více»

Unikátní dokumenty na Prima ZOOM pro 29. týden

Unikátní dokumenty na Prima ZOOM pro 29. týden
15. 07. 2019 Televizní tipy
Prima ZOOM vás nenechá nežasnout. Věděli jste, že… Doplňte si a najděte na Prima ZOOM. Unikátní dokumenty na Prima ZOOM pro 29. týden: 15. 7. 21.00 – Lidé, země, dobrodružství: Provence Mnoho lidí  …více»
 

Kdo maže, ten jede

Kdo maže, ten jede
14. 07. 2019 Knižní tipy
Dva dny ve mlýně odříznutém sněhovou vánicí od okolního světa se mohou ze začátku jevit jako příjemně strávený víkend. Zvlášť když jeho majitel – bohatý podnikatel Kryštof Oplt – chystá večírek.  …více»

Kopřiva - recepty pro zdraví, krásu a vitalitu

Kopřiva - recepty pro zdraví, krásu a vitalitu
13. 07. 2019 Knižní tipy
Proč kupovat drahé potravinové doplňky s mnohdy sporným účinkem, když nám sama příroda levně nabízí ty nejúčinnější prostředky? Prostá a "obyčejná" kopřiva je bezesporu jedním z nejefektivnějších.  …více»

Kluci v akci 13 7. 2019

Kluci v akci 13 7. 2019
13. 07. 2019 Televizní tipy
Chlebové pochoutky. Pořad Kluci v akci ze dne 13 7. 2019 připravil M. Froyda Chléb, základ našeho jídelníčku, může mít mnoho podob, chutí i způsobů úpravy a konzumace. Kluci v akci upečou chléb  …více»

Titanic aneb Nikdo nechtěl uvěřit

Titanic aneb Nikdo nechtěl uvěřit
12. 07. 2019 Knižní tipy
Temná nedělní noc ze 14. na 15. dubna 1912 před sto lety se stala tragickou pro nejluxusnější parník všech dob postavený společností White Star Line. RMS Titanic se během necelých tří hodin po kolizi  …více»

Všechnopárty 12. 7. 2019

Všechnopárty 12. 7. 2019
12. 07. 2019 Televizní tipy
Zábavná talk show Karla Šípa (2018). Hosté pořadu Všechnopárty ze dne 12. 7. 2019: P. Neužil, P. Hartl a Lenny. Režie M. Čech Každý host je pro Karla Šípa inspirací. Ptá se na cokoli a s lehkostí  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !