Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Čas malinČas malin Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 18.08. 2018
Dnes má svátek Helena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Zelenina z ekozahrady

Zelenina z ekozahrady
4. 08. 2018 Knižní tipy
Kniha se zabývá zábavným permakulturním pěstováním zeleniny, a to od výběru místa pro záhony přes jejich utváření mnoha různými způsoby až po zúrodňování půdy, tvorbu kompostů a přidávání přírodních  …více»

Zázraky přírody 4. 8. 2018

Zázraky přírody 4. 8. 2018
4. 08. 2018 Televizní tipy
Zábavná show, kde největší hvězdou je příroda sama. Moderátoři Maroš Kramár a Vladimír Kořen vás provedou pořadem, u kterého se budete divit, žasnout a bavit. V pořadu Zázraky přírody 4. 8. 2018 dále  …více»

Kluci v akci 4. 8. 2018

Kluci v akci 4. 8. 2018
4. 08. 2018 Televizní tipy
Filip a Ondřej vaří a grilují i na prázdninovém výletě. Režie pořadu Kluci v akci ze dne 4. 8. 2018 M. Froyda. Návštěva vodního hradu Švihov je pozvánkou na prázdninový výlet i na grilování,  …více»

Domácí sýry

Domácí sýry
3. 08. 2018 Knižní tipy
Vyzkoušejte si výrobu vlastního sýra! Získáte úžasné dobroty a naleznete nové hobby! Nepotřebujete vlastní krávy, kozy ani ovce, nemusíte bydlet na statku. Stačí se jen řídit pokyny zkušené autorky,  …více»

Věnce a přírodní dekorace

Věnce a přírodní dekorace
2. 08. 2018 Knižní tipy
Přírodou inspirovaná aranžmá z čerstvých i sušených květin a rostlin. Vázané věnce rozhodně nepatří jen k času Vánoc a Dušiček – dokazuje to více než 20 návrhů květinových dekorací, díky nimž můžete  …více»
 

Ve třiceti (poprvé) single

Ve třiceti (poprvé) single
1. 08. 2018 Knižní tipy
Od chvíle, kdy Alex potkala svého nastávajícího ve školce nad modelínou, je jejich život nalinkovaný jako podle pravítka. Žijí si báječně, bydlí v nádherném domě s výhledem na zátoku a mají skvělou  …více»

Žádoucí a nežádoucí rostliny na zahradě

Žádoucí a nežádoucí rostliny na zahradě
31. 07. 2018 Knižní tipy
Práce na zahradě je potěšením, ale někdy také pořádným trápením. Vedle rostlin, které jsme si zasadili sami, najednou všude kolem vyraší spousta rostlinek, o nichž vůbec nevíme, kde se tam vzaly a co  …více»

Mašková, Révai a Jašków jsou dalšími hvězdami Tváře

Mašková, Révai a Jašków jsou dalšími hvězdami Tváře
30. 07. 2018 Televizní tipy
Show Tvoje tvář má známý hlas se už za pár měsíců rozjede na obrazovkách televize Nova. Diváci se můžou těšit na osm zbrusu nových soutěžících. Kromě Jitky Schneiderové, Michaely Badinkové, Patrika  …více»

Detektivní hry 2

Detektivní hry 2
29. 07. 2018 Knižní tipy
Druhý soubor trojice divadelních her z pera Agathy Christie zahrnuje tentokrát nejstarší původní autorčin kus, první spisovatelčinu adaptaci vlastní detektivky a jedno velice překvapivě přepracované  …více»

Prima natáčí nový seriál Tátové na tahu

Prima natáčí nový seriál Tátové na tahu
29. 07. 2018 Televizní tipy
V plném proudu je natáčení nového rodinného seriálu Tátové na tahu. Když se výchovy dětí ujmou čtyři tatínci a rozhodnou se nahradit na mateřské své ženy, dostávají se mnohdy do svízelných situací,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !