Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 10.12. 2019
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Jak si nepodělat život - Nonstop lahůdky

Jak si nepodělat život - Nonstop lahůdky
1. 12. 2019 Televizní tipy
Pochoutkový nebo hermelínový? Sníst, co si člověk nadrobil? Zabalit? Premiéra televizního filmu. Ve filmu Jak si nepodělat život - Nonstop lahůdky hrají: E. Křenková, M. Krobot, J. Sedláčková,  …více»

Pozvánka do Divadla loutek v Ostravě

Pozvánka do Divadla loutek v Ostravě
1. 12. 2019 Kultura
Věděli jste, že i Ostrava má svůj orloj? A nejedná se o orloj obyčejný, ale přímo pohádkový. A kde ho najdete? Je součástí nové přístavby Divadla loutek Ostrava. Tvoří ho hvězdná obloha s hodinami  …více»

Jak hubnout a nezblbnout

Jak hubnout a nezblbnout
1. 12. 2019 Knižní tipy
Člověk hubnoucí má těžký život – jeho boj je celoživotní a obvykle neúspěšný. Ani společnost mu nijak nepomáhá, neboť odmítá přijmout opatření na ochranu před kulinářskými svody. A život mu do cesty  …více»

StarDance X ...když hvězdy tančí 30. 11. 2019

StarDance X ...když hvězdy tančí 30. 11. 2019
30. 11. 2019 Televizní tipy
Jubilejní desátá řada velkolepé taneční show. Tentokrát se můžete těšit na mimořádně napínavý taneční večer s detektivní zápletkou. Režie pořadu StarDance X ...když hvězdy tančí ze dne 30. 11. 2019  …více»

Kluci v akci 30. 11. 2019

Kluci v akci 30. 11. 2019
30. 11. 2019 Televizní tipy
Vybrané lahůdky od našich diváků z Česka i ze Slovenska (2018). pořad Kluci v akci ze dne 30. 11. 2019 připravil M. Froyda Recept na slovenskou vánoční zelňačku – kapustnicu jsme dostali  …více»
 

Venku začíná přituhovat, nezapomeňte připravit své auto na zimu!

Venku začíná přituhovat, nezapomeňte připravit své auto na zimu!
30. 11. 2019 Technika
Zima a mrazy dávají autům pořádně zabrat. Pokud se příprava podcení, můžete mít problém s bezpečným provozem vozidla nebo může zbytečně chátrat a ztrácet na své hodnotě. Což nechce dopustit žádný  …více»

Homeless Guide

Homeless Guide
30. 11. 2019 Knižní tipy
Jsou ve městech celého světa i naší republiky – lidé bez domova. Říkáme jim bezdomovci, houmlesáci nebo tuláci a často je přehlížíme. Někdy se možná zamyslíme – jak se to tak stane, že se z běžného  …více»

Vojtěch Bernatský: Dvojtáta

Vojtěch Bernatský: Dvojtáta
29. 11. 2019 Knižní tipy
"Tátou po čtyřicítce? Pro známého českého moderátora žádný problém. Tedy skoro žádný." „Od sestřičky dostávám roušku, bílou gumovou obuv, zástěru a hodně široké zelené kalhoty. Kačenka už leží na sále  …více»

Pivní putování: Západní Čechy

Pivní putování: Západní Čechy
28. 11. 2019 Televizní tipy
MUDr. Zdeněk Susa a Matěj Ruppert hledají souvislosti – skutečné či pravděpodobné – piva a významných osobností nejen českých dějin a kultury. Režie pořadu Pivní putování: Západní Čechy P. Krejčí  …více»

Bedekr VI.: Gent

Bedekr VI.: Gent
28. 11. 2019 Televizní tipy
Město na soutoku Šeldy a Leie patřilo ve středověku k nejbohatším městům tehdejší Evropy. Vítejte v belgických Flandrech s průvodkyní Jitkou Ježkovou v pořadu Bedekr VI.: Gent (Premiéra) Všechna  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !