Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 19.05. 2019
Dnes má svátek Ivo
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Buď fit s ČT 2 <br>Domácí posilovna

Buď fit s ČT 2 <br>Domácí posilovna
15. 10. 2007 Knižní tipy
Úspěšná kniha Buď fit s ČT zasvěcující do základů aerobního cvičení má nyní pokračování. Čeští mistři světa v aerobiku radí, jak proměnit obyčejnou židli, ručník, polštář či PET láhev v dokonalou pomůcku, s níž si  …více»

Kniha k televiznímu seriálu Hraběnky

Kniha k televiznímu seriálu Hraběnky
30. 09. 2007 Knižní tipy
Dramatické vyprávění o farmáři a jeho čtyřech dcerách na dnešní vesnici je především příběhem o hledání lásky, o domově i o rodině, která se přes všechny rozpory znovu dokáže sejít u společného stolu.  …více»

O češtině, fundovaně, leč s vtipem a humorem

O češtině, fundovaně, leč s vtipem a humorem
25. 09. 2007 Knižní tipy
Opravdu umíte dobře česky? Nikdy nezaváháte nad tím, jak se co píše nebo vyslovuje, jak máte oslovit příjmením a vyjádřit zdvořilost, nečiní vám problém číslovky, zájmena, skloňování ani časování? A co příval nových slov – rozumíte všem? A rozumíte si s každým Čechem …více»

Z jednoho dvě

Z jednoho dvě
23. 09. 2007 Knižní tipy
První chytrá kuchařka s recepty, které šetří nejen čas, ale i suroviny a energii. Trik je prostý: jeden den uvaříme a druhý den připravíme jiný chutný pokrm z toho, co nám zbylo z předešlého dne.  …více»

Rozvoj grafomotoriky a podpora psaní

Rozvoj grafomotoriky a podpora psaní
17. 09. 2007 Knižní tipy
Součástí připravenosti dětí na vstup do školy je i dostatečná úroveň grafomotorických dovedností. V případě obtíží v této oblasti je vhodné začít s dětmi systematický nácvik.  …více»
 

Co to máš zase na sobě? <br>Jak spolu komunikují matky a dcery

Co to máš zase na sobě? <br>Jak spolu komunikují matky a dcery
9. 09. 2007 Knižní tipy
"Matka mi prošlapala cestu a já tu cestu prošlapávám dál pro svoji dceru", napsala v úvodu knihy skvělá herečka Květa Fialová. „Moje dcery mi dokážou v milisekundě zkazit náladu,“ říká žena, jejímž dcerám je okolo třiceti.  …více»

Jak přestat kouřit

Jak přestat kouřit
8. 09. 2007 Knižní tipy
Praktický návod doprovázený řadou příběhů. Autoři – MUDr. Eva Králíková a MUDr. Jiří T. Kozák – jsou našimi nejznámějšími odborníky v oblasti odvykání kouření.  …více»

Praktický slovník medicíny pro širokou veřejnost

Praktický slovník medicíny pro širokou veřejnost
2. 09. 2007 Knižní tipy
Slovník zachycuje aktuální českou lékařskou terminologii ne pouze ve formě vyučované na lékařských fakultách, ale také tak, jak je užívána v každodenní zdravotnické praxi. Publikace je prvním výkladovým slovníkem lékařských  …více»

Prestižní ocenění pro Slovník nespisovné češtiny

Prestižní ocenění pro Slovník nespisovné češtiny
1. 09. 2007 Knižní tipy
Ve 14. ročníku prestižní soutěže Slovník roku se na 1. místě v kategorii „Výkladový slovník a encyklopedické dílo“ umístil Slovník nespisovné češtiny z nakladatelství Maxdorf.  …více»

Kniha Žena - intimní místopis

Kniha Žena - intimní místopis
25. 08. 2007 Knižní tipy
Kniha Žena - intimní místopis je oslavou ženského těla. Oslavou nikoliv z hlediska estetického nebo sexuálního, ale z hlediska jeho funkce a významu. Autorka s hlubokou znalostí biologie, chemie, ale i historie …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !