Slunečná - 23. díl - Svatební pochodSlunečná - 23. díl - Svatební pochod Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 31.03. 2020
Dnes má svátek Kvido
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Svátky

Pálení čarodějnic aneb Filipojakubská noc

Pálení čarodějnic aneb Filipojakubská noc
25. 04. 2010 Svátky
Pálení čarodějnic nebo-li noc plná kouzel a čar. Dnes ji vnímáme především jako „pálení čarodějnic“ noc před prvním májem. Tato noc je však spojena i s mnohými jinými pradávnými čarovnými rituály.  …více»

Duben – měsíc aprílových žertíků a čarodějnic

Duben – měsíc aprílových žertíků a čarodějnic
14. 04. 2010 Svátky
Jako každý měsíc v roce má i měsíc duben své kouzlo. Začíná stejně jako všechny ostatní prvním dnem v měsíci. A první duben má velký náboj hlavně pro ty z nás, kteří si právě v tento den neodpustí  …více»

Buďte na Valentýna originální

Buďte na Valentýna originální
8. 02. 2010 Svátky
Svátek, který se v České republice začal slavit relativně nedávno a jen postupně si získává své příznivce, můžete pojmout nevšedním způsobem. Zkuste dárek, který potěší hned dvakrát. Svatý Valentýn …více»

Jablečný den na Sluňákově (nejen) pro rodiny s dětmi

Jablečný den na Sluňákově (nejen) pro rodiny s dětmi
22. 09. 2009 Svátky
V sobotu 26.9.2009 od 9.30 do 16.30 se koná Jablečný den na Sluňákově (nejen) pro rodiny s dětmi. Čekají vás aktivity pro děti, lisování moštu, jablečné pochoutky… V případě příznivého počasí …více»

Rozhněvaní otcové: Dejte Tobiáši a Andělínovi svůj den v kalendáři

Rozhněvaní otcové: Dejte Tobiáši a Andělínovi svůj den v kalendáři
16. 08. 2009 Svátky
Křestní jméno má každý z nás, ne všichni ho však naleznou v kalendáři, což se nelíbí otcům Tobiáše a Andělína z Královéhradeckého kraje. Jména dětí si navzdory kalendářní absenci získávají na oblibě.  …více»
 

Den otců plný zážitků!

Den otců plný zážitků!
20. 06. 2009 Svátky
Dejte najevo svým tatínkům, dědečkům, manželům, jak si jich vážíte, jak je máte rádi. Věnujte jim něco, na co nikdy nezapomenou. Oslavte třetí červnovou neděli mezinárodní Den otců.  …více»

Dětský den ve Stromovce

Dětský den ve Stromovce
29. 05. 2009 Svátky
Dětský den ve Stromovce 1. června 2009 od 14.00 hod. u Šlechtovy restaurace. Oslava mezinárodního dne dětí ve Stromovce se stala pravidelnou a oblíbenou akcí pražských dětí.  …více»

Den dětí s Minimaxem

Den dětí s Minimaxem
22. 05. 2009 Svátky
Rok se s rokem sešel a již brzy budou děti opět slavit svůj den – Den dětí. Mezinárodní den dětí sice připadá na 1.6., ale děti i rodiče jistě uvítají možnost oslavovat tento den o něco dříve.  …více»

Svatý Jiří - lidové svátky

Svatý Jiří - lidové svátky
24. 04. 2009 Svátky
V lidovém povědomí je Jiří brán jako posel jara. O jeho svátku se otevírá země a vydává své poklady. S tímto tradičním rčením se spojuje ono- Na svatého Jiří vylézají hadi a štíři  …více»

Křesťanská legenda svatého Jiří

Křesťanská legenda svatého Jiří
23. 04. 2009 Svátky
Jméno Jiří pochází z řeckého Georgios (přídavné jméno), Geórgös = zemědělec, rolník. Je to složenina dvou slov, a to "gé" = země a "ergon" = dílo, práce, zaměstnání. Krátce řečeno, naši Jiříkové jsou …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Beránek