Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.05. 2019
Dnes má svátek Zbyšek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Televizní tipy

Poslední klapka filmu Tajná mise docentky Rybkové

Poslední klapka filmu Tajná mise docentky Rybkové
5. 12. 2009 Televizní tipy
V pondělí 30. listopadu padne poslední klapka filmu Tajná mise docentky Rybkové. Třetí příběh ze série detektivních filmů Ach ty vraždy režíroval Zdeněk Zelenka a hlavní role patřila Jiřině Bohdalové. …více»

Jak hubne VyVolený

Jak hubne VyVolený
3. 12. 2009 Televizní tipy
V dalším díle populárního pořadu Jste to, co jíte svede boj s nadbytečnými kilogramy vítěz reality show VyVolení 3 Milan Vobořil. Drobnou nadváhou trpěl celý život. Začala mu překážet až v poslední …více»

Dům snů 12: Velké vyřizování účtů

Dům snů 12: Velké vyřizování účtů
2. 12. 2009 Televizní tipy
V úvodu dvanáctého dílu unikátního soutěžního pořadu s prvky reality show Dům snů rozhodne čtrnáct vyřazených soutěžících, které dva páry pošlou do Velkého finále. Dokážou být objektivní, nebo dají …více»

Přešlapy - Chci žít jinak

Přešlapy - Chci žít jinak
2. 12. 2009 Televizní tipy
Karolína má pocit, že její život je jedna velká nuda. Začne kouřit marihuanu, nechává se tetovat, vyhazuje své značkové šaty a šokuje Davidovy přátele. Adamův a Petrův školní sraz skončí trapasem.  …více»

Pokoje pro princezny 21. století

Pokoje pro princezny 21. století
30. 11. 2009 Televizní tipy
Mít doma dospívající dcery, které si přejí změnit své dosavadní pokojíky v dámské budoáry, není zrovna jednoduché. Designéři Zuzana Jančušková a Jaroslav Richter se však této výzvy nebáli. …více»
 

S Italem v kuchyni: Emanuele a dámská jízda

S Italem v kuchyni: Emanuele a dámská jízda
29. 11. 2009 Televizní tipy
Italský kuchař v dalším díle pohostí sousedku Elišku a její kamarádku Janu Krausovou. Diváci Primy znají Janu jako ambiciózní Natálii, šéfovou Davida Matáska v seriálu Přešlapy.  …více»

Polepšovna mazlíčků 13. Niky

Polepšovna mazlíčků  13. Niky
28. 11. 2009 Televizní tipy
Ve třináctém dílu unikátního časosběrného pořadu televize Nova Polepšovna mazlíčků poznáme devítiměsíčního jezevčíka Nikyho, který je velce fixován na majitele, především na svou paničku. Je jim …více»

Dům snů 11: Mračna, hádky a obrovský šok

Dům snů 11: Mračna, hádky a obrovský šok
25. 11. 2009 Televizní tipy
V jedenáctém dílu unikátního soutěžního pořadu s prvky reality show Dům snů už atmosféra na stavbě pořádně zhoustne.Posledním třem párům naplno dojde,že kamarádství a srandičky definitivně nahradí boj …více»

Pikantní podzim na TV Paprika

Pikantní podzim na TV Paprika
25. 11. 2009 Televizní tipy
Pod hlavičkou Paprica Piccante bude TV Paprika prezentovat všechno, co právem nese označení „cool“, vše, co z hlediska úrovně, novosti a svěžesti patří k tomu nejlepšímu. …více»

Film Archiv - dvě oběti jednoho archivního záznamu

Film Archiv - dvě oběti jednoho archivního záznamu
22. 11. 2009 Televizní tipy
Původní televizní film odhaluje stíny naší totalitní minulosti i jejich dozvuky v současnosti. Stárnoucí filozof Josef Brzek (František Němec), který se zabývá překladem Aristotela, chce zjistit, …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !