Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 15.12. 2018
Dnes má svátek Radana a Radan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Třetí řada magazínu o bylinkách a zdravém životním stylu Herbář III

8. 09. 2015 | Televizní tipy
Třetí řada pořadu Herbář III představí dalších celkem 40 bylin, přinese recepty na více než 90 jídel, mastí, šťáv i čajových směsí.

Obě protagonistky pořadu Herbář III budou opět bavit a inspirovat stylem i módou, tak jako to činily v minulých řadách. Letos ale přidají silné téma, které sice v Herbáři bylo od počátku, ale nebylo jasně artikulováno: trvale udržitelný rozvoj. Byliny, zdraví, inspirace a tradice tak doplní o pohled do budoucna. „Zachování podmínek pro život na Zemi je největší výzvou, které dnes lidstvo čelí. Stále žádanější zdravé potraviny pěstované s ohledem na přírodu a technologická revoluce v energetice nás inspirovaly, abychom nové díly Herbáře lemovaly právě tématem trvale udržitelného rozvoje,“ prozrazují směřování nových dílů protagonistky Kateřina Winterová a Linda Rybová.

Třetí řada magazínu o bylinkách a zdravém životním stylu Herbář IIIPořad Herbář získal ocenění Stříbrný hrozen na festivale Znojemský hrozen a v anketě TýTý ho diváci zvolili druhým nejpopulárnějším televizním pořadem v českém éteru. A bylinková show Lindy Rybové a Kateřiny Winterové chce i nadále razit hodnoty našich předků.

Z oblíbeného statku se průvodkyně pořadem Herbář III vydají za průkopníky bio pěstování nejen v ČR, okouknou české pěstitele bylin, propagátory původních luk, rakytníku nebo technického konopí, biochovatele či předního světového výrobce biokosmetiky.

„Kuchařských show je v českém éteru dost. My ale nejsme profesionální kuchařky a diváci si již zvykli, že my děláme srandu a ty bylinkový šťávy. Recepty máme opět skvělé a určitě dělají naši show ještě stravitelnější. Ale nám jde především o to, abychom vzbudily zájem o byliny, přírodu, ekologii, zdravou kuchyni a trochu snad i kultivovaly domácnosti podle tradic, které jsme objevily ve starých knihách a časopisech, odkud naše recepty pocházejí,“ říká o třetí sérii Kateřina Winterová a Linda Rybová ji doplňuje: „Neteře mi říkají, že se na nás dívají proto, co máme na sobě a co nám v pořadu při vaření hraje za hudbu. Je to taková ta ženská věc. Na tom jsme si daly opět záležet. A já slibuji, že budu méně mluvit s plnou pusou.“

Třetí řada oblíbeného magazínu o bylinkách a zdravém životním stylu s Lindou Rybovou a Kateřinou Winterovou Herbář III se vysílá od neděle 6. září na obrazovkách ČT1.

Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Třetí řada magazínu o bylinkách a zdravém životním stylu Herbář III:

Třetí řada magazínu o bylinkách a zdravém životním stylu Herbář III
Třetí řada magazínu o bylinkách a zdravém životním stylu Herbář III
Třetí řada magazínu o bylinkách a zdravém životním stylu Herbář III
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !