Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.05. 2022
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

ALEXANDROVCI EUROPEAN TOUR 2009

8. 06. 2009 | Kultura
Legendární soubor Alexandrovci byl založen v roce 1928 a za dobu své existence se proslavil po celém světě. Alexandrovci několikrát navštívili také Českou republiku, kde zcela vyprodával všechny své koncerty.

Kvalitní a dokonale profesionální pěvecké, hudební a taneční výkony jsou spojeny s jedinečnou choreografií, která přináší neopakovatelný zážitek, který nemůže napodobit žádné jiné hudební těleso. Nikdy nepoužívají playback, vždy své vystoupení prožívají, jako by bylo poslední.

Alexandrovci v porevoluční české historii vystoupili několikrát.  3. října 2008 oslavil soubor Alexandrovci 80 let od svého založení, obrovským megakoncertem v Čajkovského sále v Moskvě. Jediným zahraničním hostem byl Karel Gott, který si zazpíval spolu s Alexandrovci píseň Be My Love z repertoáru Maria Lanzy, svůj legitimní hit Lady Carneval a na závěr pak slavnou Katjušu.

soubor AlexandrovciLetošní turné souboru Alexandrovci bude výjimečné tím, že kromě dospělého souboru Alexandrovci se představí také mladá nastupující generace Alexandrovců, a tak se na pódiu objeví neuvěřitelných 143, hudebníků, zpěváků a tanečníků.

Speciálními hosty turné Alexandrovci budou Eva Pilarová a Petr Kolář, který v letošním roce vystřídá již tradičního hosta, Karla Gotta. Oba hosty si vybírali přímo zástupci Alexandrovova pěveckého a tanečního souboru Rudého praporu Sovětské armády. Na koncertech Alexandrovců nebudou chybět ani největší hity Kalinka, Svatá válka a samozřejmě jako přídavek zazní Katjuša, kterou si zazpívají se souborem i čeští hosté Petr Kolář a Eva Pilarová. Jinak dostane každý z nich prostor pro dvě písničky. Petr Kolář si vybral své osvědčené hity „Vyznání“ a „Ještě,že tě lásko mám“, Ela Pilarová sáhla také po svých hitech „Tam za vodou v rákosí“ a „Rodeo“ a přihodí ruskou lidovou „Slyšu zvon bubencov“.


Termíny jednotlivých koncertů

souboru Alexandrovci v ČR a místa konání:

13.6.2009 v 19,00 – Horácký zimní stadion Jihlava
14.6.2009 v 20,30 – Amfiteátr Loket u Karlových Varů
16.6.2009 v 19,00 – TESLA ARÉNA Praha
17.6.2009 v 19,00 – ČEZ ARÉNA Pardubice
18.6.2009 v 19,00 – Zimní stadion HC Olomouc
19.6.2009 v 19,00 – ČEZ ARÉNA OstravaZUZI
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
jsem je viděla ještě jako studentka na oslavě Dne horníků v Ostravě. Někdy v roce 1972-74. To mi bylo 16-18 let a vlastně jsem si tehdy ani neuvědomovala, co vlastně vidím, i když se mi již tehdy velmi líbíli a zanechali ohromný zážitek.
Znovu jsem je viděla loni v Ostravě. Úžasné, ohromující, nepřekonatelné.
Letos se chystám znovu a zhruba tisícovku za vstupenku dám ráda.
Obrázek uživatelky
profil
Nikdy jsem je neviděla naživo, ale jistě by to byl nezapomenutelný zážitek, ještěže se tento soubor udržel, ale kvalita se vždy uživí a prosadí.
Obrázek uživatelky
profil
tohle by se mi líbilo. Je to plné energieSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles