Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 23.05. 2022
Dnes má svátek Vladimír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Benefiční koncert na střeše Obchodního domu pomůže nemocné holčičce

13. 05. 2022 | Kultura
Galerie Desítka na střeše Obchodního domu Zlín bude v neděli 15. května hostit mimořádnou akci: benefiční koncert Beatles go for baroque. Hlavním pořadatelem je spolek Srdce na pravém místě, který již od roku 2014 podporuje handicapované děti a jejich rodiny.

Na koncertě zazní slavné melodie legendárních Beatles v netradičním provedení zlínského komorního orchestru Concertino pod vedením Miroslava Křivánka. Kapacita sálu je omezená, proto je nutné se přihlásit předem na stránce koncertu.

Benefiční koncert na střeše Obchodního domu pomůže nemocné holčičceVýtěžek formou dobrovolného vstupné poputuje ve prospěch rodiny hancipované Ivky Adlové z Valašských Klobouk. Holčička se narodila s rozštěpem páteře a původní prognózy hovořily o tom, že nikdy nebude chodit. Díky mnoha rehabilitačním a pohybovým terapiím a úsilí rodičů se rodině daří s touto nepříznivou diagnózou bojovat. Dnes již pětiletá holčička díky usilovné péči dokonce v omezeném rozsahu chodí. Koncert pomůže k získání prostředků na automobil pro to, aby mohla rodina pokračovat v častých cestách k terapeutům na různých místech na Moravě a v Praze.
Ivka AdlováTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Benefiční koncert na střeše Obchodního domu pomůže nemocné holčičce:

Benefiční koncert na střeše Obchodního domu pomůže nemocné holčičce
Benefiční koncert na střeše Obchodního domu pomůže nemocné holčičce
Benefiční koncert na střeše Obchodního domu pomůže nemocné holčičce
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !