Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.05. 2022
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Bydlení

Jaro: čas na nákup zahradních pomocníků

Jaro: čas na nákup zahradních pomocníků
9. 03. 2012 Zahrádka
Březnové slunce posílá do zahrad, teras a balkónů první vyhřáté paprsky a srdce každého zahradníka zaplesá při pomyšlení na blížící se sezónu. Právě toto období je nejvhodnější pro koupi nového  …více»

Oživení trávníku po zimním spánku

Oživení  trávníku po zimním spánku
6. 03. 2012 Zahrádka
A je to opět tady, po dramaticky mrazivém konci zimy přichází čas probouzení přírody. Ač se to dnes může zdát jako sci-fi, bílá peřina ustoupí a odkryje zpočátku něco nepříliš hezkého. Ne, nehovoříme  …více»

Květiny do kanceláře

Květiny do kanceláře
6. 03. 2012 Moderní bydlení
Květiny jsou pěknou ozdobu každého interiéru. Také v kancelářích jsou velice užitečné. Nejen, že jsou krásnou dekorací, ale pomáhají také zvyšovat kvalitu prostředí, ve kterém pracujeme. Jsou přínosem  …více»

Květiny do dětského pokoje na jaro

Květiny do dětského pokoje na jaro
5. 03. 2012 Zahrádka
S příchodem jara můžeme oživit dětský pokoj různými barevnými květinami, které umístíme do okrasných nádob a květináčů. Jaro je v plném rozkvětu, stromy a keře se zelenají, zahrady hýří barvami, voní.  …více»

To pravé sušení pro každou domácnost

To pravé sušení pro každou domácnost
3. 03. 2012 Domácnost
V zimním období neustále přibývá zmáčené a z plískanic zašpiněné prádlo, které však není po vyprání snadné usušit. Balkony ani zahrady nepřipadají v úvahu a doma se tak neustále vyhýbáme přeplněnému r  …více»
 

Kapradiny a jejich pěstování

Kapradiny a jejich pěstování
29. 02. 2012 Zahrádka
Kapradiny patří k nejstarším rostlinám. Rostou v domácích i tropických lesích. Ideálním místem pro všechny kapradiny jsou skleníky. Jako pokojové dekorace se u nás používají zejména tropické druhy.  …více»

Osvětlení v obývacím pokoji a na chodbě

Osvětlení v obývacím pokoji a na chodbě
24. 02. 2012 Moderní bydlení
Do obývacího pokoje je ideální měkké a dobře rozptýlené světlo. Vhodné je také použití lustrového stmívače – můžete si tak sami nastavovat intenzitu světla a vždy vytvořit atmosféru podle vaší nálady.  …více»

Moderní bidet: hygiena i v malé koupelně

Moderní bidet: hygiena i v malé koupelně
20. 02. 2012 Moderní bydlení
Když se řekne bidet, každý si představí malý záchůdek s vodovodním kohoutkem. Ve skutečnosti jde ale o nízko zavěšené umyvadlo určené k omývání intimních partií. V našich zemích není tento typ očisty  …více»

Světlo a barvy na sebe vzájemně působí

Světlo a barvy na sebe vzájemně působí
17. 02. 2012 Moderní bydlení
Nejen osvětlení vytváří atmosféru v bytě. Velmi významnou roli hrají také barvy. Osvětlení by se proto nemělo vybírat pouze na základě velikosti a vnitřního uspořádání místností. Při výběru berte v  …více»

Jaké světlo je to pravé?

Jaké světlo je to pravé?
12. 02. 2012 Moderní bydlení
Každá místnost by měla mít jedno centrální osvětlení, většinou se jedná o stropní svítidlo, které je doplněno podle potřeby světly nástěnnými a bodovými. Nejdůležitějším kritériem při výběru osvětlení  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !