Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.05. 2022
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Bydlení

Letní grilování

Letní grilování
24. 05. 2012 Zahrádka
Léto už je pomalu za dveřmi, a s ním se blíží i teplé letní večery. Dobrá nálada, společnost přátel, voňavě naložené maso, dobré pití a… zahradní gril! Chuť na křupavé grilované pokrmy roste spolu se  …více»

Mišpule – málo známé ovoce

Mišpule – málo známé ovoce
23. 05. 2012 Zahrádka
Mišpule japonská Eriobotrya japonica L. neboli lokve je stromek, s jehož ovocem se některé z vás už určitě setkaly na dovolené ve Středozemí. Rostlina je příbuznou Mišpule německé, která roste  …více»

Tvrdé dřevo jako dosažitelný luxus

Tvrdé dřevo jako dosažitelný luxus
22. 05. 2012 Zahrádka
Klasikou na vaši zahradě může být nábytek z tvrdého dřeva. Dřevo jako čistě přírodní materiál na zahradu jistě patří a výborně do ní zapadá. Proto se dřevěný nábytek hodí téměř pro každou zahradu i  …více»

Přestěhujte svůj obývák na zahradu

Přestěhujte svůj obývák na zahradu
21. 05. 2012 Zahrádka
Letních měsíců se většina lidí nemůže dočkat, protože horké slunečné dny přímo vybízejí k tomu, abyste je strávili odpočinkem v pohodlném křesle či dřevěném lehátku na zahradě. Protože zahrada, to  …více»

Džekfrut aneb největší ovoce světa

Džekfrut aneb největší ovoce světa
21. 05. 2012 Zahrádka
Džekfrut (někdy nepřesně v češtině označovaný jako jackfruit) či žakie je přesným názvem Chlebovník různolistý (Artocarpus heterophyllus) a je příbuzný bredfrutu neboli Chlebovníku obecnému  …více»
 

Jak vybrat správnou matraci

Jak vybrat správnou matraci
16. 05. 2012 Moderní bydlení
V posteli strávíme prakticky třetinu našeho života - a přesto mnozí z nás stále ještě výběr správné postele a matrace podceňují. Ve středověku postel symbolizovala postavení a bohatství rodiny.  …více»

Líčidlo - plevel, léčivka a přírodní barvivo v jednom

Líčidlo - plevel, léčivka a přírodní barvivo v jednom
15. 05. 2012 Zahrádka
Mohli jste se v naší republice setkat s rostlinkou, která zajímavě vypadá, má zajímavé využití, některým z nás roste na zahrádce jako plevel, avšak netušili jste, jak se jmenuje a odkud se vzala.  …více»

Hortenzie kvete do konce léta

Hortenzie kvete do konce léta
15. 05. 2012 Zahrádka
Hortenzie je opadavý keř, který můžeme pěstovat jak doma v bytě, na balkónech tak i venku na zahradě. Tato rostlina kvete od jara do konce léta v různých barvách. Mezi nejtypičtější barvy patří růžová  …více»

Magické Noni – klenot mezi ovocem

Magické Noni – klenot mezi ovocem
14. 05. 2012 Zahrádka
Již staří Indové vlastnili tajný recept na věčné mládí a dlouhý život. Tvrdili, že kdo bude konzumovat denně toto zázračné ovoce, dožije se ve zdraví sta let. Tento zázrak mezi zázraky byl  …více»

Robotické travní sekačky

Robotické travní sekačky
8. 05. 2012 Zahrádka
Představte si letní slunný den. Sluníčko od rána nádherně svítí, nebe je bez mráčků a horký vzduch se tetelí nad zemí. Odpočíváte na zahradě svého domu na pohodlném lehátku ve stínu korun stromů,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !