Kdy se letos slaví Den otců 2024?Kdy se letos slaví Den otců 2024? Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 15.06. 2024
Dnes má svátek Vít
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Chystá se skvělá party! Benátská noc - 30.7.-1.8.

24. 05. 2010 | Novinky

Chystá se skvělá party! Těšte se na 18.ročník, ročník plnoletosti festivalu Benátská noc - 30.7.-1.8. I když "zahřívací kolo" už ve čtvrtek 29.7. V programu jsou vlastní volby, maturita, svatba... samozřejmě kromě hudby a dalších tradičních akcí.


Festivalu Benátská noc bude letos osmnáct. Dovrší plnoletost, a to se musí oslavit - se vším, co k tomu patří! A protože 18.narozeniny přinášejí právo volit-bude mít festival vlastní volby, maturitní zkoušky, ale i svatbu. Každé dva týdny bude webová stránka Benátská noc.cz přinášet jednotlivá témata, která budou provázet festival až do dne jeho narozenin. A tak krok po kroku, každých čtrnáct dnů, dojdeme až na konec července, kdy vypukne oslava plnoletého výročí festivalu Benátská noc a pečlivě naplánovaný nejen hudební program.


logoKromě světových hvězd - Gary Moore, Krokus, Fiction Plane (skupina Stingova syna), Die Happy, atd. - přijedou i česko-slovenské špičky hudební scény. Do Malé Skály letos dorazí Anna K, Richard Müller, MIG 21, Meky Žbirka, Ewa Farna, Rytmus+Kontrafakt, Vypsaná Fixa, Toxique, Tomáš Klus, Midi Lidi, Charlie Straight, Eddie Stoilow, Kamil Střihavka, Dara Rollins, Nightwork a další.


Zahřívací hudební kolo začne ve čtvrtek 29.7. v pět odpoledne, od pátku do neděle se bude hrát na čtyřech pódiích, připravena bude i Dance Stage Evropy 2. Kromě toho jsou připraveny již tradičně oblíbené "nehudební" disciplíny. V sobotu ráno bude závod netradičních vlastnoručně vyrobených plavidel (9:00-12:00)po řece Jizeře, odpoledne pak fotbálek celebrit.


K tomu si přidejte spoustu dobré nálady, kvalitně vybavený dětský koutek včetně dostatečných zásob s kojeneckou vodou a míst pro odpočinek, rozmanitou nabídku kvalitního občerstvení včetně vegetariánského, centrálního kempu (zdarma pro držitele vstupenky na Benátskou noc) nebo nově zbudovaného bezplatného centrálního parkoviště.


S koupí vstupenek by se nemělo dlouho otálet, i když už od prvního května cena stoupla o sto korun. Čím blíže k termínu festivalu budeme, tím více se za vstupenky zaplatí.


Ceny do konce května:


- Permanentka na celý festival včetně čtvrtečního zahřívacího kola(29.7.-1.8.) 1118,-Kč
- Jednodenní vstupenka (pátek 30.7., sobota.31.7., neděle.1.8.) 618,-Kč
- Warm up(čtvrtek 29.7.) 318,-Kč
- Děti do 12 let 100,-Kč
- Děti do 6 let, ZTP/P, vozíčkáři - tyto vstupenky pouze přímo na místě zdarma


Veškeré podrobnosti budou postupně zveřejňovány na Benátská noc.cz 


Stručný program festivalu Benátská noc:


koncert- Čtvrtek, 29.července, začátek 17:00: Kamil Střihavka, No Name, Abraxas, Aleš Brichta Band, Dymytry, Turbo a Vítkovo kvarteto


- Pátek, 30.července, začátek hudebního programu 12:00: Gary Moore, Die Happy, Richard Müller,Stratovarius, Toxique, Rytmus+Kontrafakt, Arakain, 05 Radeček, Airfare, Sto zvířat, Cocotte minute, Čokovoko, Endless, F.R.Čech, Fast Food Orchestra, Fate Magazine, Horkýžeslíže, Inflagranti, Joe Satriani Revival, Konflikt, Kreyson, Laura a její tygři, Midi Lidi, Peter Nagy, Parademarche, Root, The Answer, Totální nasazení, Tublatanka, Vanessa, Volant, Vypsaná fixa, Xavier Baumaxa, X-left to die


- Sobota, 31. července, začátek hudebního programu 12:00: Anna K, Fiction Plane, Miro Žbirka, Mig 21, Ewa Farná, Dara Rollins, Tomáš Klus, Nightwork, Michal Hrůza, Alkehol, Blue Effect, Circus ponorka, Děda mládek Illegal Band, Destin Doctor PP, Eddie Stoilow, Final Fiction, Green Smatrol, Harlej, Charlie Straight, Interitus, Krucipüsk, Mala Vita, Petr Kolář, Prague Ska Conspiraci, Rebelstar, Up Against It, Veterání studené války, Vitacit, Walda Gang, Žlutý pes


- Neděle, 1.srpna, začátek hudebního programu 12:00: Zuzana Smatanová, Krokus, IMT Smile, Mňága a Žďorp, Marek Ztracený, Pavel Bobek, Xindl X, Tleskač, Traband, Gaia Mesiah, Gladiátor, Rybičky 48, Doga, Jaksi Taksi, Mandrage, Medvěd 009, Niceland, Nil, Poste restante, Screamers, Street 69, Škwor, Tres Udos.


Zdroj: Benátská noc.cz

Vendi V.
ChytráŽena.czTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
ale, že jde o Malou Skálu, tak to aby tam člověk hledal.
My v tom termínu jezdíme do Krkonoš, takže vídám nazdobené městečko (nebo město?).
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles