Zazimování begóniíZazimování begónií Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 01.12. 2022
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Den jak sen - 21. 11. 2022

21. 11. 2022 | Televizní tipy
Říká se, že první lásky nemají dlouhého trvaní. Matěj s Markétou jsou důkazem toho, že toto tvrzení je pravdivé jen zčásti. Jejich láska překonala odloučení, překážky i dobu covidovou. Co bylo poslední kapkou, která vedla k žádosti o ruku, a nemají náhodou Matěj s Markétou tajný recept na štěstí?

Tak se dívejte. Ale nejdřív si pojďme představit snoubence. Markéta pracuje jako PR manažerka a zbožňuje tanec, Matěj je vojákem z povolání, který miluje fotbal. „S Markétou se občas navzájem dost štveme, ale jinak ji vnímám jako milou, milující a krásnou,“ vyznává se Matěj. „Na Matějovi se mi líbí, že spolu vyřešíme všechno. A že pro mě věci dělá rád. Navíc skoro nezná slovo stres,“ chválí snoubence Markéta.

Den jak sen - 21. 11. 2022Jak se dvojice seznámila? „Před deseti lety to bylo, znala jsem Matěje z vyprávění od kamarádky. Zaujal mě tím, že ho všechny holky chtěly, tak jsem se rozhodla, že ho dostanu,“ měla hned jasno Markéta. Matěj potvrzuje, že se znali ze sociálních sítí. „Most je malé město, takže v naší generaci se známe navzájem. Pak jsme se potkali ve škole a chtěl jsem, abychom byli spolu, ale dělala ledovou královnu.“

Jako roli hrála v jejich vztahu Plzeň? Proč se míjeli a má víkendový vztah šanci na štěstí? Nejspíš ano, když se nakonec oba sejdou před oltářem. Jenže tomu předcházelo i to, že Matěj vyhodil se psem Markétu z domu. Proč a skousla to Markéta? Přípravy probíhají v mírném stresu, dvojice se ale na všem vždy dohodne. Nakonec si vyberou i jedno ze dvou svatebních míst, které hrad Hněvín nabízí. Vše ale vyváží třeba rozlučka se svobodou, na kterou bude pozvaný zpěvák Pavel Callta. Během svatebního dne dojde na další překvapení, slzy a spoustu emocí.

Sledujte další Den jak sen, ve kterém zažijete svatby klasické i hodně netradiční. Hlavně se ale dozvíte, co každé z nich předchází. Sledujte další láskyplnou cestu ke štěstí v pondělí 21. 11. 2022 ve 21.35 na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !