Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 24.06. 2024
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Fotr na tripu 8. 11. 2023

8. 11. 2023 | Televizní tipy
Pepa Vrtal se se svým týmem vydal na výlet po Normanských ostrovech, Irsku, Skotsku, Walesu a také staré Anglii. Jel s dcerami Leontýnkou a Josefínkou a nově také posádku rozšířil pes Lumi. Sledujte od konce srpna dobrodružné cestování celé výpravy. Dívejte se 8. listopadu ve 21.25 na COOLu.

Také tentokrát se budeme potulovat po Irsku. Místu, které dalo světu černé pivo, věří v kouzelnou moc zeleného trojlístku a vůbec se v této zemi hodně dá na báje a pověsti… Kam se vydáme tentokrát na smaragdovém ostrově?

Fotr na tripu 8. 11. 2023Fotr si se svými dětmi pronajal srub bez elektřiny, ze kterého posádka páchne trochu zatuchlinou a má ve vousech drobky… Ale mají celkový pevný bod, odkud vyrážejí za zážitky.

Děti budou mít nařízenou procházku v parku. Pepa se vydá do Guiness store house. Sedm pater interaktivní výstavy, která dokumentuje historii i výrobu piva a také vypráví, co je výrobním tajemstvím piva a jeho nezaměnitelné chuti. Přináší i story o tom, jak vznikla Guinessova kniha rekordů. A je příkladem toho, jak z obyčejné hospodské hádky může vzniknout něco skvělého a jedinečného.

Pepa má radar na Čechy. Opět potká další. A kde jinde než u piva. Proč se vydat do parku sv. Patrika? Protože tam najdete lavičku Václava Havla. To jen kdyby vás přepadl stesk po domově. Kdo byl svatý Patrik? A proč to měl v Irsku tak rád? Třeba proto, že cesty mezi vřesovišti, rašelinami a kopci jsou prostě úchvatné.

Dál se pojede do Downings. Na místa, které běžní turisté opomíjejí. Proč v Irsku nejsou dětská hřiště? Protože tu mají pláže. A tam se toho dá dělat. Oblast Donegalu je dokonalá a dozajista vznikla v okamžiku, kdy měla příroda kreativní chvilku.

Stará dobrá Anglie, Normanské ostrovy, Irsko, Skotsko, Wales. Místa plná mytických postav, keltských pověr a přísloví i malých kamenných domečků, které své obyvatele chrání proti nepřízni počasí. To vše v podání neotřelého a protřelého cestovatele Pepy Vrtala a jeho dcer Leontýnky a Josefínky (plus nového člena posádky, psa Lumi) ve zbrusu nové sérii Fotra na tripu!

Jaká další zákoutí a zážitky čekají naši výpravu? Dívejte se už ve středu 8. 11. 2023!


Zdroj, foto: Prima COOL
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Fotr na tripu 8. 11. 2023:

Fotr na tripu 8. 11. 2023
Fotr na tripu 8. 11. 2023
Fotr na tripu 8. 11. 2023
Fotr na tripu 8. 11. 2023
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !