Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 13.05. 2021
Dnes má svátek Servác
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

GALAVEČER hvězd

2. 10. 2006 | Kultura

Galavečer hvězd – to jsou hudební vystoupení, kde naše přední české celebrity předvedou své písničky i vyprávění.

Hosty večera jsou Láďa Kerndl, Ali Amiri, Mirek Paleček, Klára Zaňková, Filip Jankovič, Jana Fabiánová, Martin France, Tereza Duchková, Petr Zvěřina, vicemiss Agáta Hanychová, Míša Wostlová, Monika Šramlová, Martin Hranáč, Janika Kolářová, vítězky České Miss a další české osobnosti. Součástí vystoupení bude i travesti show Královny noci v čele s Pitym z Vyvolených. Nebude chybět ani módní přehlídka s ukázkou nejnovějších modelů svatebních šatů.Programem provází Filip Trojovský a Miss ČR Lucie Váchová.


Tento program se uskuteční 26. října 2006 od 19.00 hodin v Čapkově sále v Hronově pod záštitou starostky Hronova Hany Nedvědové.


Na akci zavítají i děti z dětských domovů, ústavů a stacionářů z Královéhradeckého kraje. Pozvání přijali ze Speciálního pedagogického centra, Stacionáře Cesta z Náchoda, Stacionáře Nona z Nového Města nad Metují a dalších zařízení. Doufejme, že stráví příjemný večer, který bude plný nejen písniček, ale i vyprávění.Galavečer hvězd se uskuteční k 11. výročí od pořádání charitativních akcí, které jeho hlavní pořadatel David Novotný připravuje již 10 let, a chce tak zároveň poděkovat všem, kteří mu pomáhají a podporují ho. „Za zmíněných deset let se mi povedlo věnovat přes 3,7 miliónu korun v materiální a finanční hodnotě stacionářům, ústavům a dětským domovům v České republice. Povedlo se uspořádat přes 34 akcí a celkem se jich zúčastnilo přes 800 účinkujících. Jsem velmi rád, že i osobnosti se rádi vrací na mé akce,“ uvedl David Novotný.


Předprodej vstupenek je v Informačním centru Hronov, náměstí ČSA 500, Hronov, tel. 491483646.


Poděkování si zaslouží všichni, kteří tyto charitativní akce podporují, počínaje známými osobnostmi a konče lidmi, kteří na tyto akce chodí.
Odskočte si od všedních starostí a přijďte podpořit dobrou věc !!

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
pre dobru vec ..anoSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
to asi bylo super.
Obrázek uživatelky
profil
TAK MALI HVIEZDNY
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles