Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 13.05. 2021
Dnes má svátek Servác
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jak trávili léto slavní?

13. 09. 2006 | Úspěšní lidé

Chcete vědět, kde a jak trávil dovolenou Karel Gott, Jaromír Jágr, ze zahraničních celebrit Avril Lavigne, Cameron Diaz, a další? Právě pro Vás jsme připravili výtah těch nejzajímavějších letních pobytů a dovolených.


Karel Gott (67) se rozhodl poslední den své dovolené na Kanárských ostrovech strávit s trochou adrenalinu v těle. Bez svých dcer a Ivany se vydal na surfovém prknu vstříc vlnám. Na pláži u pětihvězdičkového hotelu Palm Beach byl sledován, jak se vydal vstříc vlnám a před přílivovou vlnou naskočil na prkno. Po několika pádech, kotrmelcích a hlavou pod vodou si nakonec vlny „ochočil“.Jaromír Jágr (34), celosvětově známý hokejista trávil dovolenou v Čechách a v posledních dnech se věnoval své nové přítelkyni Inně Puhajkové z Broumovska. "Trávil jsem volno skvěle a odpočinul jsem si," dodal spokojeně. Jágr si užíval klidu - přes léto se neúčastní mnoha akcí. Do centra zájmu se dostal opět 19. srpna, kde se stal již po sedmé při vyhlašování Zlaté hokejky Nejlepším českým hokejistou uplynulé sezóny.


Gábina Partyšová (28) strávila léto daleko za českými hranicemi – na francouzské riviéře. Během svého třítýdenního pobytu se zvládla dokonce vdát. Pod palmami v Cannes si vzala o 21 let staršího podnikatele Koktu.


Avril Lavigne (20), kanadská zpěvačka, je sice považována za divošku a rebelku, ale jak se zdá, platí to pouze v hudebním světě. Když totiž nadešla chvíle a po zkončení jejího evropského turné jí její přítel Deryk Whibley (25), frontman kanadské skupiny Sum 41, požádal o ruku, úplně se rozklepala. Následovala romantická cesta do Benátek s gondolou a zpěvem a nakonec luxusní piknik v San´-Elena-Parku. A zkrocená Avril předla jako koťátko . . .


Cameron Diaz (32), americká herečka a zpěvák Justin Timberlake (24), nenápadně trávili svoji dovolenou na Malibu. Ale už i vrabci na střechách si cvrlikají o tom, že tak jako se Justin bouřlivě vrhá do mořských vln, hrne si i do manželství s Cameron, které je už na obzoru . . .


Hugh Grant, anglický herec a představitel mnoha rozpačitých romantiků, je asi opravdu citlivka! Proč by byl jinak viděn, jak se vrhá do moře v termovestě?


Anna Kurnikovová, ruská tenistka a v současnosti spíš více modelka asi dá na staré dobré přísloví: „Důvěřuj, ale prověřuj!“ Zlí jazykové a pozorovatelé tvrdí, že se příliš často po vylezení z vody hledí do svých plavek. Že by se neustále kontrolovala, jestli je dostatečně „ženská“ … ?Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !