Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 09.12. 2023
Dnes má svátek Vratislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jana Švandová v ZOO ztratí hlavu

7. 09. 2023 | Televizní tipy
Oblíbený seriál ZOO se vrací po prázdninové pauze na obrazovky televize Prima. Diváci se mohou těšit na nové tváře v podobě Martina Preisse, Veroniky Žilkové a Denisy Nesvačilové. Fanoušky ale neopustí ani ty stávající, které budou pokračovat ve svých osudech. Jako rodina Novotných, kterou před prázdninami zasáhla velká tragédie.

Sidonie (Jana Švandová) přišla o syna, Alice (Sabina Laurinová) o manžela a Sid (Michaela Pecháčková) s Edou (Vojtěch Vovesný) o otce. Marek Taclík coby Eduard Novotný se se ZOO rozloučil a příběh pokračuje bez něj. Scenáristé ho nechali zemřít, a tím rozdmýchali rodinné starosti o řízení firmy. „Překvapil mě ten způsob, jakým Eduard zahynul. 

Jana Švandová v ZOO ztratí hlavuNeustále nám létal po světě, tak jsme čekali, že spadne letadlo, ale jel na ryby a bylo tsunami, které mu bylo osudným,“ přiznává Jana Švandová coby maminka Sidonie. Kvůli této tragické události v rodině logicky nastane pohroma. „Babička tak trochu ztratí pojem o čase, vrátí se zpět o rok a nemá tušení, že se něco děje,“ naznačuje děj Michaela Pecháčková a přiznává, že natáčet scény, kdy se babička vrací do starých kolejí, byla zábava. „Pozorovat Janu a Sabinu, jak se dohadují, pošťuchují a s elegancí se urážejí, je neuvěřitelné.

Mám co dělat, abych se nesmála, protože ony jsou v tom skvělé, dávají si to a já se učím. Je to pro mě hezká škola.“ Vrchol všeho je, že rázná Sidonie posílá vnučku na studia do Los Angeles, snachu k doktorovi a shání se po synovi. „Neví, že je jiný rok. Z té smrti měla takový šok, že se přenesla jinam. Pomohlo jí to ale v tom, že se dala dohromady s bratrem. Synův odchod Sidonii pomohl ke smíření s Raulem, a dokonce se usídlila v jeho srubu na břehu rybníka,“ prozrazuje Jana Švandová další děj seriálu.

A když je babička na rybách, na scénu přichází mladá dědička s maminkou v zádech. „Máma se občas hroutí nebo zachraňuje ostatní. Já jako Sid pracuju ve firmě i v zoo a začne to gradovat. Lítám tam jak motýl a nevidím konce a máma mě hlídá, abych spala a jedla. Klasická a milující máma. 

Musím přiznat, že když se mi čas od času nahrne několik věcí najednou, tak ten pocit dobře znám. Čas chybí a všeho je moc. Pak už jen zabírá kafe, a když se zadaří, tak spánek. Taky čokoláda,“ směje se Pecháčková a slibuje, že u ZOO se diváci nudit nebudou. Bude milovat i nenávidět, podezírat i důvěřovat a pomáhat rodině, a především mámě. „Bude jí krýt záda. A proč? Tak to nemůžu ani naznačit!“

Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !