Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.06. 2024
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Libovky Pepy Libického - 12. 5. 2024

12. 05. 2024 | Televizní tipy
Hezké bydlení není o luxusu, ale o inspiraci a nápadech. A zručný kutil Pepa Libický má nápadů doslova celý pořad. Podělí se s námi o nejnovější trendy v materiálech i technologiích, představí nevšední realizace, zrenovuje nábytek na exkluzivní kousky, zprostředkuje návštěvu inspirativních domovů i rady bytových architektů.

Pepa se tentokrát vrátí dovnitř tiny house, kde se pustí do montáže sprchy v koupelně. Nejprve řádně zaměří prostor pro zástěnu, připraví si rozšiřovací profily a potřebně je pokrátí. Zkompletuje základ sprchové zástěny, transparentním koupelnovým protiplísňovým silikonem lišty přilepí na obklady a následně je přivrtá konstrukčními vruty. 

Libovky Pepy Libického - 12. 5. 2024Připraví si skla, u kterých po celé délce připevní těsnění, a sešroubuje pevnou část zástěny a zasadí ji na místo. Podobně bude postupovat u posuvné části, kde navíc připevní kolečka, madlo na otevírání a magnetickou část a vsadí ji do rámu. 

Hotovou konstrukci pak nasadí do otvoru, dveře seřídí, zevnitř přišroubuje hrany a dorazy, celou zástěnu posilikonuje – a je hotovo. Minutový manžel předvede, jak rozleštit zažloutlé světlomety na automobilu. V re-use dílně se Pepa naučí, jak zakrýt vruty v dřevěném nábytku. Vrátíme se ke stavbě ze systémových tvarovek, prozradíme, na co všechno jsou dobré a jak se díky nim dá ušetřit.

Libovky Pepy Libického můžete sledovat v neděli
12. 5. 2024 ve 12:55 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Libovky Pepy Libického - 12. 5. 2024:

Libovky Pepy Libického - 12. 5. 2024
Libovky Pepy Libického - 12. 5. 2024
Libovky Pepy Libického - 12. 5. 2024
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !