Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.06. 2024
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Libovky Pepy Libického - 19. 5. 2024

19. 05. 2024 | Televizní tipy
Hezké bydlení není o luxusu, ale o inspiraci a nápadech. A zručný kutil Pepa Libický má nápadů doslova celý pořad. Podělí se s námi o nejnovější trendy v materiálech i technologiích, představí nevšední realizace, zrenovuje nábytek na exkluzivní kousky, zprostředkuje návštěvu inspirativních domovů i rady bytových architektů.

V tomto díle se Pepa podívá na instalaci hliníkové bioklimatické pergoly, která se automaticky naklání jednak proti dešti, větru, ale také slunci, které jinak svítí na terasu celý den. Z pozednice pergoly nejprve odšroubuje okapnici a odpojí elektřinu a pomocí zvedáku ji pak vysune do požadované výšky. 

Libovky Pepy Libického - 19. 5. 2024Do nohou pergoly vsune patky a pomocí závitových tyčí a chemické kotvy přikotví pozednici ke stěně. Zarovná si nohy, konstrukci dotáhne a připevní. Aby byly přední sloupy pergoly stabilní, odmontuje Pepa prkna terasy a přimontuje je přímo do střešní konstrukce stejný postupem, jako připevňoval pozednici. Vše pak zatmelí a prkna nasadí zpět. 

Nainstaluje těsnicí kartáčky, připevní okapnic i a silikonem ji zatmelí ke stěně, nasadí lamely a zkontroluje všechna těsnění. Na hotovou konstrukci namontuje screenové rolety. Minutový manžel ukáže, jak snadno přestřihnout kari sítě do průměru až 6 mm pomocí pákových kleští. 

Postup výroby krásných skleněných vinutých perel nám na workshopu předvedou tentokrát ve sdílené dílně v Ostravě. A v neposlední řadě nám Pepa poví, jak správně vybrat velká okna, aby nám zbytečně neunikala tepelná energie.

Libovky Pepy Libického můžete sledovat v neděli
19. 5. 2024 ve 12:50 na PriměZdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Libovky Pepy Libického - 19. 5. 2024:

Libovky Pepy Libického - 19. 5. 2024
Libovky Pepy Libického - 19. 5. 2024
Libovky Pepy Libického - 19. 5. 2024
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !