Zazimování begóniíZazimování begónií Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 01.12. 2022
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Libovky Pepy Libického - 20. 11. 2022

20. 11. 2022 | Televizní tipy
Návody na rekonstrukci, vyrábění, budování i tvoření pro všechny, kteří nevědí, z které strany a jak začít, přináší Libovky Pepy Libického. Kromě větších projektů, ve kterých moderátor a kutil Pepa Libický názorně ukazuje, jak pracovat s nářadím a nástroji i jaké vybrat materiály a technologie, přináší i rubriku Minutový manžel s tipy a triky na drobné domácí úpravy, které ocení opravdu každý.

Pepa se v dalším díle pustí do libové vestavby do auta, díky které bude moci snadno převážet rozměrné náklady a zároveň mít bezpečně uložené potřebné nářadí. Korbu si tak pečlivě přeměří a pustí se do výroby rámu z hliníkových profilů, které pospojuje speciálními spojkami. Profily si případně dokrátí dle potřeby, orádluje je a zkompletuje tím základ bedny a jejího víka.

Libovky Pepy Libického - 20. 11. 2022Následovat bude opláštění bedny, které Pepa udělá z plechů – po obvodu vždy svrtá plech ke konstrukci a pak ho přinýtuje. Bednu dokompletuje o panty držící víko a petlici na zavírání, nasadí do auta a je hotovo.

V rubrice Minutový manžel Pepa předvede, jak namontovat magnetická revizní dvířka do stěny. Ať je ze sádrokartonu, OSB desek nebo cihel. 

Libovky Pepy Libického můžete sledovat
v neděli 20. 11. 2022 ve 12:40 na Primě!


Zdroj, foto: Prima

Vendula Flassig Vrablová
Chytrá Žena

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !