Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.06. 2024
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Libovky Pepy Libického - 26. 5. 2024

26. 05. 2024 | Televizní tipy
Hezké bydlení není o luxusu, ale o inspiraci a nápadech. A zručný kutil Pepa Libický má nápadů doslova celý pořad. Podělí se s námi o nejnovější trendy v materiálech i technologiích, představí nevšední realizace, zrenovuje nábytek na exkluzivní kousky, zprostředkuje návštěvu inspirativních domovů i rady bytových architektů.

Pepa se tentokrát pustí do výměny staré dlažby v zahradě za novou cihlovou. Nejprve vybere staré kostky a pomocí bouracího kladiva se zbaví původního vybetonovaného obrubníku na straně, kde se bude chodníček nově rozšiřovat. V rozšíření vyryje drny a do výkopu vysype štěrk, aby srovnal podloží. 

Libovky Pepy Libického - 26. 5. 2024Pak už přijde na řadu samotné skládání nových cihel a jejich dořez. Na závěr novou dlažbu dosype zeminou z drnů, zasype ji minerálním pískem a je hotovo. Minutový manžel ukáže, jak opravit trhlinu v bazénu klidně i pod vodou. Na workshopu svařování se Pepa tentokrát pustí do svařování obloukem. Rubrika Tak se staví dnes představí bezpečnostní a akustické vlastnosti moderních skel.


Libovky Pepy Libického můžete sledovat v neděli
26. 5. 2024 ve 12:50 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Libovky Pepy Libického - 26. 5. 2024:

Libovky Pepy Libického - 26. 5. 2024
Libovky Pepy Libického - 26. 5. 2024
Libovky Pepy Libického - 26. 5. 2024
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !