Hezké bydlení není o luxusu, ale o inspiraci a nápadech. A zručný kutil Pepa Libický má nápadů doslova celý pořad. Podělí se s námi o nejnovější trendy v materiálech i technologiích, představí nevšední realizace, zrenovuje nábytek na exkluzivní kousky, zprostředkuje návštěvu inspirativních domovů i rady bytových architektů.
Libovky Pepy Libického pokračují ve zvelebování zahrady a tentokrát se zaměří na vyvýšené záhony! Pepa naváže na minulý díl, ve kterém položil trávníkový koberec, a nyní se pustí do stavby vlastního vyvýšeného bytelného záhonu.

V re-use části vyrobí skládací dřevěnou židli, která se skvěle hodí na kempování nebo grilovací party. A v rubrice Tak se staví dnes se s odborníkem zaměří na ochranu dřeva, konkrétně na různé druhy nátěrů, které prodlouží jeho životnost a zachovají jeho krásu.
Libovky Pepy Libického můžete sledovat v neděli
8. 6. 2025 ve 12:55 na Primě
Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová