Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.01. 2021
Dnes má svátek Miloš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Manželské etudy: Mirka a Antonín

22. 01. 2018 | Televizní tipy
Prvních šest let manželského soužití Mirky a Antonína v pořadu Manželské etudy: Mirka a Antonín  (1981–1986) jedinečně zachycených časosběrnou metodou dokumentaristky Heleny Třeštíkové (1987)

V roce 1981 přišla dokumentaristka Helena Třeštíková s nápadem točit po dobu několika let okamžiky ze společného života několika vybraných novomanželských párů. Vznikla tak zajímavá studie proměny lidí a vztahů, která rovněž nabízí konfrontaci párů s původními očekáváními od vzájemného svazku. Dokumentární cyklus je hodnotný i nefalšovaným zprostředkováním života "obyčejných" lidí v 80. letech minulého století.

Manželské etudy: Mirka a AntonínDnes večer nahlédneme do společného soužití Mirky a Antonína Kubrových. V době svatby bylo dispečerovi Antonínovi 20 let, kadeřnická učnice Mirka ještě nedosáhla plnoletosti. Na cestě však bylo dítě. První roky manželství nejsou příliš poklidné – starost o rodinu se střetává s Antonínovým nebezpečným koníčkem.

Mirce se podaří uniknout z osidel domácnosti díky zaměstnání, brzy nato se však ohlásí další potomek a hrozí, že Antonín opožděně nastoupí na vojnu. Jak se s těmito skutečnostmi manželství vypořádá?

V navazujících návratech Heleny Třeštíkové po 20 a 35 letech budeme moci sledovat další směřování partnerské dvojice přes přelom společenského zřízení i nového tisíciletí.

Manželské etudy: Mirka a Antonín lze sledovat 22. 1. 2018 od 20 hodin na ČT2!


Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Manželské etudy: Mirka a Antonín:

Manželské etudy: Mirka a Antonín
Manželské etudy: Mirka a Antonín
Manželské etudy: Mirka a Antonín
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !