Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Miminka
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.01. 2022
Dnes má svátek Běla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vývoj

Princi můj malinký spi

Princi můj malinký spi
2. 02. 2014 Vývoj
Ať už máte doma malého prince, nebo princeznu je požehnáním, jak pro dítě samotné, tak pro jeho rodiče, když spaní zvládne. Správné spaní je návyk a někdy je třeba se mu naučit. Do půl roku věku je  …více»

Klidný spánek vás i miminka

Klidný spánek vás i miminka
20. 01. 2014 Vývoj
Pro každého rodiče je jeho miminko tím největším pokladem, střeží ho a stará se o něj a nejraději by u něj byl nepřetržitě. Ale každý rodič také ví, jak je úkol bdít nad svým robátkem náročný  …více»

Plenkové variace

Plenkové variace
10. 12. 2013 Vývoj
Nejedna žena, která byla maminkou před zhruba čtvrt stoletím, by si přála žít v dnešní době a ušetřit si mnoho práce s plenkami. Neměla na výběr, prostě byly jen klasické pleny, ale dnes?  …více»

Růst dětí s nedostatkem vitaminu D přináší značná rizika

Růst dětí s nedostatkem vitaminu D přináší značná rizika
29. 11. 2013 Vývoj
Také si říkáte, že to vaše dítko roste jako z vody? Ani se nenadějete a má zase o pár centimetrů navíc. Na růstu dítěte se odráží hned několik faktorů. Dítě roste nejen v závislosti na vrozených  …více»

Génius, nebo hyperaktivní „raubíř“? Rozhodne DHA už v těhotenství

Génius, nebo hyperaktivní „raubíř“? Rozhodne DHA už v těhotenství
30. 10. 2013 Vývoj
Zbožňujete své aktivní dítko, ale někdy si naopak přejete, aby se zklidnilo a hrálo si alespoň chvíli v klidu? Více klidu si přeje i učitelka, která s vámi opakovaně probírá jeho nesoustředěnost  …více»
 

Sed by měl být vrcholem vývoje hrubé motoriky kojence

Sed by měl být vrcholem vývoje hrubé motoriky kojence
23. 10. 2013 Vývoj
Do jednoho roku věku urazí miminko veliký kus cesty ve vývoji své motoriky. Měsíc od měsíce můžeme pozorovat jeho pokroky. Ale jak můžeme děťátku na této cestě pomoci my? Co pro něj udělat a co naopak  …více»

Nošení dětí

Nošení dětí
15. 10. 2013 Vývoj
Není to tak dávno, co se rapidně změnil přístup k porodům, péči o miminko a vůbec psychologii výchovy a přístupu k dítěti. Moje mamka mi řekla, že teď je všechno přesně naopak, než jak to bylo  …více»

Pomoc, rostou nám zoubky!

Pomoc, rostou nám zoubky!
11. 10. 2013 Vývoj
Jsou děti, kterým se zoubky objeví, ani neví jak. Jsou děti, které nějakou dobu slintají, pak si tři, čtyři dny protrpí a zoubek kouká na svět. A pak jsou děti, které si své zoubky doslova porodí  …více»

Dítě nekoupejte denně a používejte jen přípravky určené pro nejmenší

Dítě nekoupejte denně a používejte jen přípravky určené pro nejmenší
13. 09. 2013 Vývoj
Pokožka novorozence je extrémně citlivá na nepříznivé vnější vlivy, jako jsou různé toxické látky nebo alergeny. Proto je třeba vědět, jak se o ni správně starat a neškodit jí přehnanou, nebo naopak  …více»

Znakování s batolaty

Znakování s batolaty
15. 04. 2013 Vývoj
V posledních letech se objevila spousta nejrůznějších kurzů určených maminkám s miminky. Sama jsem k nim přistupovala vždy spíše skepticky jako dalšímu způsobu, jak z rodičů malých dětí vytáhnout  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !