Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Miminka
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.01. 2022
Dnes má svátek Běla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vývoj

Kdy a jak naučit dítě plavat

Kdy a jak naučit dítě plavat
22. 03. 2013 Vývoj
Brzy tu budeme mít jaro a než se nadějeme, na dveře zaťuká i léto. A k létu samozřejmě neodmyslitelně patří voda a plavání. Proto už teď mnozí rodiče přemýšlejí, jak naučit svého malého neplavce  …více»

Děti a dudlík

Děti a dudlík
5. 03. 2013 Vývoj
Dávat dítěti dudlík nebo nedávat? Zdá se, že to je stále aktuální a opravdu zapeklitá otázka, na kterou snad neexistuje jednoznačná odpověď. Je to věčné dilema, které trápí nejen rodiče malých dětí  …více»

Boj proti neohlášenému nepříteli jménem SIDS

Boj proti neohlášenému nepříteli jménem SIDS
27. 02. 2013 Vývoj
Přestože většina rodičů věnuje děťátku maximální péči, není v jejich fyzických, ani psychických silách držet nad ním nepřetržitý, 24hodinový dohled. Na rozdíl od našich předků máme výhodu v rozmachu  …více»

Jak mi pan doktor otočil miminko

Jak mi pan doktor otočil miminko
17. 02. 2013 Vývoj
S blížícím se koncem těhotenství a očekávaným porodem jsem byla trochu nervózní, neboť jsem patřila mezi skupinu přibližně 3 % maminek, jejichž miminko zaujímá polohu tzv. koncem pánevním  …více»

Přišel čas na krmení divé zvěře

Přišel čas na krmení divé zvěře
23. 01. 2013 Vývoj
Šest pohodových měsíců, kdy mláděti stačily služby mléčného baru Mamka, uplynuly. Mladý tvor již vykazuje známky pokročilého stupně vývoje: kutálí se po posteli, vřeští v několika tóninách a je  …více»
 

První dny s miminkem

První dny s miminkem
11. 12. 2012 Vývoj
Tento článek jsem publikovala ještě na jiném serveru, ale chtěla jsem se o něj podělit i s vámi, milé Chytré Ženy. Jak popsat první dny s miminkem? S kterým vlastně? S prvorozenou - která teď 19.11. s  …více»

Monitory dechu

Monitory dechu
9. 12. 2012 Vývoj
Ráda bych vám napsala pár informací o dnes podle mě důležité a velmi vhodné věcičce pro miminko a to o monitorech dechu. Myslím, že pokud má maminka možnost, určitě by si ho měla pořídit.  …více»

Kosmetika pro děti a pro nastávající maminky od Nobilis Tilia nyní v bio kvalitě

Kosmetika pro děti a pro nastávající maminky od Nobilis Tilia nyní v bio kvalitě
3. 12. 2012 Vývoj
Nároky na kvalitu se v posledních letech zvyšují zejména u dětské kosmetiky. Souvisí to obecně s trendem bezpečného a zároveň zdravého prostředí pro děti – ať už doma, ve školce, na hřištích. A ač  …více»

Dětská pokožka vyžaduje šetrnou a jemnou péči

Dětská pokožka vyžaduje šetrnou a jemnou péči
28. 11. 2012 Vývoj
Výrobkům pro pravidelnou hygienu a běžnou každodenní péči o dětskou pokožku jsme zvyklí věnovat větší pozornost při jejich výběru a častěji jsme ochotní naslouchat radám zkušenějších maminek či  …více»

Miminko v zimě venku

Miminko v zimě venku
19. 11. 2012 Vývoj
Procházky na čerstvém vzduchu prospívají vám i vašemu dítěti. Miminko, které je často venku na čerstvém vzduchu, lépe prospívá, má větší chuť k jídlu a zvyšuje se tím jeho obranyschopnost.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !