Kdy se letos slaví Den otců 2024?Kdy se letos slaví Den otců 2024? Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 15.06. 2024
Dnes má svátek Vít
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Národní finále modelingové soutěže Elite Model Look 2010

29. 08. 2010 | Novinky

Ve středu 15. září 2010 se v Praze v historickém sálu hotelu Ambassador uskuteční národní finále modelingové soutěže Elite Model Look 2010 pro Českou a Slovenskou republiku. Finálový večer bude moderovat česká topmodelka Simona Krainová, o choreografii a režii se postará choreograf a tanečník Yemi Akinyemi Dele.


Finále se zúčastní celkem 18 začínajících modelek, z toho 10 ze Slovenska a 8 z České republiky. Vítězky letošního finále soutěže Elite Model Look vybere porota složená z odborníků módního průmyslu, kterým bude předsedat spolumajitel agentur Elite Bratislava a Elite Prague, Sáša Jány. V porotě usedne například ředitel agentury Elite World Gerald Marie, Michaela Goddard-Quesada, ředitelka scoutingu Elite World, Denisa Dvořáková ( světová vítězka Elite Model Look 2007 ) či slovenská topmodelka Michaela Kociánová atd.


modelkyVítězky ze Slovenska a z České republiky se následně zúčastní mezinárodního finále soutěže, které sa uskuteční v Shanghaji dne 10.10.2010 v areálu světové výstavy Expo. Do soutěže Elite Model Look ČR + SR 2010 se tento rok prostřednictvím castingů v obchodních centrech, internetových prihlášek a scoutů přihlásilo téměř 3000 dívek. Na české semifinále bylo pozvaných 60 dívek a do finále postoupilo 8 z nich.
Do soutěže se mohou přihlásit všechny dívky ve věku 14-21 let s výškou nad 170 cm.


Každý rok vzejde ze soutěže Elite Model Look organizované agenturou Elite Model Management budoucí superstar modelingového průmyslu. Od svého vzniku roku 1983 vyhledává Elite Model Look nové talenty po celém světě.  Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes tato soutěž největší a nejprestižnější svého druhu na světě. Koná se v 66 zemích světa a každoročně se do ní přihlásí více než 350 000 začínajících modelek. Světové finále soutěže Elite Model Look 2007 se konalo i v Praze.


Soutěž objevila mnohé tváře známé z titulních stránek světových módních časopisů. O současných světových topmodelkách z Čech, Petře Němcové nebo Lindě Vojtové vítězce národního a světového Elite Model Look 2000, či loňské vítězce národního a světového finále Elite Model Look Denise Dvořákové (obě rodačky z Prahy), by možná nebýt soutěže dnes nikdo nevěděl.


Díky struktuře soutěže se každá vítězka národního finále zúčastňuje finále mezinárodního, kde absolvuje množství focení, výuku chůze po molu a rozhovory pro média. Soutěž vrcholí galavečerem konaném v jedné z nejprestižnějších destinací světa, na jehož konci porota sestavená z mnoha světoznámých osobností vyhlásí budoucí hvězdu agentury Elite. Elite model look je jediná celosvětová profesionální modelingová soutěž, která zajistí vítězkám profesionální kariéru. Prvních 15 dívek v celosvětovém finále získá kontrakt s agenturou Elite s garantovaným příjmem přesahujícím 1.000.000,- dolarů.


V České republice a na Slovensku se soutěž Elite Model Look organizuje od roku 1991.


Zdroj: Elite models.cz


Vendi V.
ChytráŽena.czTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !