Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.06. 2024
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Narozeninové překvapení pro Ivu Janžurovou

25. 05. 2024 | Úspěšní lidé
Překvapení pro herečku Ivu Janžurovou se odehrálo přímo na natáčení nového seriálu televize Prima s názvem Náhradníci. Tady si legendární herečka zahraje svéráznou matku Kryštofa Hádka, která rodině způsobí nejednu potíž.

Iva Janžurová. Neustále v zápalu práce, ale když slaví narozeniny, nesmí chybět gratulace. Tu si herečka převzala přímo na natáčení nového seriálu televize Prima – Náhradníci. „Je to pro mne mimořádně krásný zážitek. Prakticky nejsem schopna ani zpracovat to všechno kolem. Pugéty, krásný lidi, písničku mi zazpívali. 

Narozeninové překvapení pro Ivu JanžurovouSnad se mi to postupně uleží v hlavě,“ říkala zaskočená herečka. „Slavit doma asi nebudu, protože zítra točím a musím se na ten den připravit. Výjimečně zítra nehraji divadlo, ale i tak mám povinnosti, takže oslava zatím nebude,“ prozrazuje Iva Janžurová, která v novém seriálu představuje Olgu, matku hlavního hrdiny. „Alice Nellis za mnou přišla s nabídkou a já jí slíbila, že točit budu. Je to taková má dvorní režisérka. 

Hraju maminku Kryštofa Hádka a tchyni Janě Plodkové. Teď jsem na ně během natáčení koukala, tak se k sobě tulili a já musím říct, že jsou pro tu roli moc dobře vybraní. Trošku jim dvěma komplikuji situaci, a právě kvůli mé postavě se celý ten příběh hodně zamotá. Alice už viděla nějaké sestřihy a chválí mě, že to hraju moc dobře.“

Jediné, co herečku lehce trápí, jsou ranní nástupy. „Tuhle jsem ho měla v 5.20 – říkali mi, že mě budou na rukou nosit. Tak jsem říkala, že víc pro mě udělat nemohou. Je tady moc hezké a srdečné prostředí. Je mi tu dobře,“ usmívá se herečka.

Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Narozeninové překvapení pro Ivu Janžurovou:

Narozeninové překvapení pro Ivu Janžurovou
Narozeninové překvapení pro Ivu Janžurovou
Narozeninové překvapení pro Ivu Janžurovou
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !