Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 08.03. 2021
Dnes má svátek Gabriela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ohnivý kuře II. - 89. díl - Personální otázky

27. 03. 2018 | Televizní tipy
89. díl druhé řady televizního seriálu Ohnivý kuře nese název „Personální otázky“ a sledovat jej můžete 27.3. 2018. Mikovi se stýská po Kláře a moc by chtěl odletět za ní do Kanady. Jenže Burákovi se ještě pořád nevrátila chuť a Macátko je prostě Macátko.

Jak by to tam bez něj mohli sami dva zvládnout? Zkusí jim za sebe sehnat záskok, ale nikdo nemůže. Osloví dokonce Karolínu, aby za něj zaskočila. Jenže ta má ale strach, jak by to fungovalo. Kdo mu nakonec vytrhne trn z paty? Odletí Mike za Klárou do Kanady? A přeje si vůbec ještě Klára, aby za ní Mike letěl?

Ohnivý kuře II. - 89. díl - Personální otázkyJarda v hospodě nestíhá a štamgasti s ním začínají ztrácet trpělivost. Permanentně se do něj navážejí.  Slepičkovi se rozhodnou přijmout novou servírku. Chlapi by měli rádi v hospodě pěknou holku, ať se mají na co koukat a chystají "výběrové řízení". Ale to se zase nelíbí Malvíně, oni jsou slušná hospoda ne strip bar!  Malvína domluví s Jolanou, že Rapid dovede její sestřenici. Rapid, ale dovede, nějakou cizí krásku. Koho nakonec vyberou? Bude nová servírka opravdu sexbomba?

Pavlína se omlouvá Radkovi, pochopila, že její vystoupení s kapelou byl propadák. Radek její omluvu nepřijme a chová se k ní odměřeně a arogantně. Myslí si totiž, že mu to všechno udělala naschvál. Pavlína je z toho úplně rozhozená a uprosí Verunu, aby už nikdy nemusela nosit dorty do Grandu. Jaké nastane ale překvapení, když se objeví zákazník, který se s Pavlíninou kapelou úžasně bavil a chce si je objednat na velký firemní večírek. To by byl pro Grand moc dobrý kšeft. Jak si s tím Radek poradí? Omluví se nakonec Pavlíně? A co na to řekne Pavlína?

Robi má další problém. Konopásek objevil nový prostorový scaner a chce si ho nechat nainstalovat. S takovým zabezpečením bude jeho sbírka v absolutním bezpečí. Robiho firma ale tenhle druh scaneru nenabízí a tak hledá Konopásek u konkurence. To by ale byla pro Robiho obrovská čára přes rozpočet. Jiná firma než ta jeho, by mu totiž těžko prozradila administrační heslo. Jak z toho Robi vybruslí?

O seriálu Ohnivý kuře:


ČR 2018. Režie: L. Kodad. Hrají: J. Prachař, J. Dolanský, K. Leichtová, L. Polišenská, S. Babčáková, V. CIbulková, J. Hána, S. Rašilov, O. Pavelka, V. Kopta, A. Stanková, R. Novák, B. Jánová, L. Hampl, A. Chocholatá, I. Korolová a další.

Sledujte 89. díl druhé řady seriálu Ohnivý kuře
vysílaný v úterý 27.3. 2018 od 20:15 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !